Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
165 804 zł
Umowa zawarta
19 grudnia 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 165 804 zł – 168 788 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy oleju opałowego lekkiego dla Domu Pomocy Społecznej w Gnojnie w 2026 roku

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Gnojnie (Gnojno, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy oleju opałowego lekkiego dla Domu Pomocy Społecznej w Gnojnie w 2026 roku”, wybierając ofertę wykonawcy Eurosped Paliwa Sp. z o.o. Wartość umowy: 165 804 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w GnojnieGnojno, Świętokrzyskieopublikowano 29 grudnia 2025
Wartość umowy
165 804 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 listopada 2025

    Termin ofert: 8 grudnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    29 grudnia 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Eurosped Paliwa Sp. z o.o. (Bytom), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 165 804,00 zł (umowę zawarto 19 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 165 804,00 zł do 168 788,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail