Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
599 871 zł
Umowa zawarta
10 grudnia 2025
Okres realizacji
do 29 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 599 871 zł – 694 827 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji (G)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup koparko-ładowarki

Zamawiający Gmina Trojanów (Trojanów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup koparko-ładowarki”, wybierając ofertę wykonawcy Interhandler Sp. z o.o. Wartość umowy: 599 871 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina TrojanówTrojanów, Mazowieckieopublikowano 29 grudnia 2025
Wartość umowy
599 871 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Interhandler Sp. z o.o. (Toruń).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 599 871,00 zł (umowę zawarto 10 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 599 871,00 zł do 694 827,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 29 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA TROJANÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582316

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

57A

1.5.2.)Miejscowość

Trojanów

1.5.3.)Kod pocztowy

08-455

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.)Numer telefonu

(25) 682 71 20

1.5.8.)Numer faksu

(25) 682 71 20

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@trojanow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.trojanow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.trojanow.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup koparko-ładowarki

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-50580e76-b2cb-4575-84fc-9f101e197afc

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00623628

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00043206/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Zakup koparko-ładowarki

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RI.271.11.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa nowej koparko-ładowarki na potrzeby Gminy Trojanów. 2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności

1) dostawę maszyny budowlanej - nowej koparko-ładowarki wraz z wyposażeniem, zgodnej ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, zawierającym wykaz minimalnych wymaganych parametrów techniczno-użytkowych maszyny budowlanej, stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ, 2) dostarczenie wraz z zamówieniem wymaganej do obsługi instrukcji w języku polskim, atestów, certyfikatów, pozwoleń, itp.

4.5.3.)Główny kod CPV

43260000-3 - Koparki, czerparki i ładowarki, i maszyny górnicze

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

599871,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

694827,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

599871,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Interhandler Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

879 016 96 99

7.3.3)Ulica

Wapienna

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

599871,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-29

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

43260000-3Koparki, czerparki i ładowarki, i m…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
398 150 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
290 066 zł458 474 zł
Rozstęp międzykwartylowy
168 408 zł
Źródło próbki
CPV 43260000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
290 066 zł
Mediana
398 150 zł
Górny kwartyl
458 474 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Trojanów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Trojanów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 599 871 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 43260000-3 (Koparki. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Interhandler Sp. z o.o. (Toruń). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.