Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 057 919 zł
Umowa zawarta
22 grudnia 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Norma emisji spalin40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa polegająca na odbieraniu i transporcie odpadów komunalnych z terenu Gminy Czarna Dąbrówka w 2026 r.

Zamawiający Gmina Czarna Dąbrówka (Czarna Dąbrówka, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa polegająca na odbieraniu i transporcie odpadów komunalnych z terenu Gminy Czarna…”, wybierając ofertę wykonawcy ELWOZ ECO SP. Z O.O. Wartość umowy: 1 057 919 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Czarna DąbrówkaCzarna Dąbrówka, Pomorskieopublikowano 29 grudnia 2025
Wartość umowy
1 057 919 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 listopada 2025

    Termin ofert: 24 listopada 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    29 grudnia 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ELWOZ ECO SP. Z O.O. (Sierakowice), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 057 918,87 zł (umowę zawarto 22 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail