Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
103 702 zł
Umowa zawarta
11 grudnia 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 103 702 zł – 192 994 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór i zagospodarowanie miejskich odpadów z terenu Miasta Kowal w 2026 roku

Zamawiający Gmina Miasto Kowal (Kowal, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór i zagospodarowanie miejskich odpadów z terenu Miasta Kowal w 2026 roku”, wybierając ofertę wykonawcy PGK SANIKO sp. z o.o. Wartość umowy: 103 702 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina Miasto KowalKowal, Kujawsko-Pomorskie (powiat Włocławski →)opublikowano 29 grudnia 2025
Wartość umowy
103 702 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 listopada 2025

    Termin ofert: 1 grudnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    29 grudnia 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PGK SANIKO sp. z o.o. (Włocławek), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 103 701,60 zł (umowę zawarto 11 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 103 701,60 zł do 192 994,44 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail