Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
596 570 zł
Umowa zawarta
23 grudnia 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 596 570 zł – 605 228 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa paliw do środków transportowych i sprzętu w formie tankowania na stacjach paliw Wykonawcy na terenie miasta Chorzele w 2026 roku.

Zamawiający Gmina Chorzele (Chorzele, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa paliw do środków transportowych i sprzętu w formie tankowania na stacjach paliw…”, wybierając ofertę wykonawcy P.P.H.U. BALTON Sławomir Czarzasty. Wartość umowy: 596 570 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina ChorzeleChorzele, Mazowieckie (powiat Przasnyski →)opublikowano 29 grudnia 2025
Wartość umowy
596 570 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 grudnia 2025

    Termin ofert: 10 grudnia 2025 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    29 grudnia 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy P.P.H.U. BALTON Sławomir Czarzasty (Chorzele), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 596 569,50 zł (umowę zawarto 23 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 596 569,50 zł do 605 227,50 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA CHORZELE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 550667882

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Stanisława Komosińskiego 1

1.5.2.)Miejscowość

Chorzele

1.5.3.)Kod pocztowy

06-330

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.)Numer telefonu

(29) 751 65 40

1.5.8.)Numer faksu

(29) 751 65 30

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@chorzele.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.chorzele.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://chorzele.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa paliw do środków transportowych i sprzętu w formie tankowania na stacjach paliw Wykonawcy na terenie miasta Chorzele w 2026 roku.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d3598b2c-a601-41bb-ad56-d2613ec72182

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00622247

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00037580/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Dostawa paliw płynnych do środków transportowych i sprzętu w formie tankowania na stacjach paliw wykonawcy na terenie miasta Chorzele

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00571042

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

R.272.25.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

512980,33 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliw płynnych do środków transportowych i sprzętu w formie tankowania na stacjach paliw wykonawcy na terenie miasta Chorzele w 2026 r.
Ilości szacunkowe przewidywane do zamówienia w okresie realizacji zamówienia:
a) Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chorzelach:
Olej napędowy: 71 000 litrów,
Benzyna bezołowiowa Pb95: 1 500 litrów,
b) Ochotnicze Straże Pożarne z terenu Gminy Chorzele:
Olej napędowy: 3 900 litrów,
Benzyna bezołowiowa Pb95: 350 litrów,
c) Pojazdy dowożące uczniów do szkół i samochód służbowy (smogowóz):
Olej napędowy: 21 300 litrów,
OGÓŁEM:
Olej napędowy: 96 200 litrów,
Benzyna bezołowiowa Pb95: 1 850 litrów

Podane ilości paliw są wielkościami orientacyjnymi, a ich dostawa będzie realizowana wg. bieżących potrzeb –maksymalnie do wysokości środków finansowych przeznaczonych na ten cel.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku 1.1. do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

09100000-0 - Paliwa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

09134100-8 - Olej napędowy

09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

596569,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

605227,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

596569,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.H.U. BALTON Sławomir Czarzasty

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7610000700

7.3.3)Ulica

Grunwaldzka 9

7.3.4)Miejscowość

Chorzele

7.3.5)Kod pocztowy

06-330

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

596569,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09100000-0Paliwa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
396 951 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
273 501 zł881 142 zł
Rozstęp międzykwartylowy
607 641 zł
Źródło próbki
CPV 09100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
273 501 zł
Mediana
396 951 zł
Górny kwartyl
881 142 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Chorzele prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chorzele.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 596 570 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09100000-0 (Paliwa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: P.P.H.U. BALTON Sławomir Czarzasty (Chorzele). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.