Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
357 000 zł
Umowa zawarta
22 grudnia 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 357 000 zł – 392 040 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wykonania usługi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenów niezamieszkałych z terenu Gminy Pruchnik w roku 2026

Zamawiający Gmina Pruchnik (Pruchnik, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenów niezamieszkałych z terenu Gminy…”, wybierając ofertę wykonawcy PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W JAROSŁAWIU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 357 000 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina PruchnikPruchnik, Podkarpackie (powiat Jarosławski →)opublikowano 29 grudnia 2025
Wartość umowy
357 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 grudnia 2025

    Termin ofert: 9 grudnia 2025 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    29 grudnia 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W JAROSŁAWIU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (JAROSŁAW), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 356 999,72 zł (umowę zawarto 22 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 356 999,72 zł do 392 040,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail