Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
166 296 zł
Umowa zawarta
19 grudnia 2025
Okres realizacji
do 22 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertywszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Uzupełnienie zasobów Gminy Łękawica niezbędnych do realizacji zadań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej - Zakup agregatów prądotwórczych o mocy min. 5 kVA

Zamawiający Gmina Łękawica (Łękawica, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Uzupełnienie zasobów Gminy Łękawica niezbędnych do realizacji zadań z zakresu ochrony…”, wybierając ofertę wykonawcy Power Energy Poland Sylwia Czaja. Wartość umowy: 166 296 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina ŁękawicaŁękawica, Śląskieopublikowano 29 grudnia 2025
Wartość umowy
166 296 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Power Energy Poland Sylwia Czaja (Jelenia Góra), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 166 296,00 zł (umowę zawarto 19 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 22 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail