Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przebudowa gminnej wewnętrznej drogi dojazdowej zlokalizowanej na działce nr 572 w miejscowości Radziki Duże z przebudową zjazdów.

Zamawiający Gmina Wąpielsk (Wąpielsk, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa gminnej wewnętrznej drogi dojazdowej zlokalizowanej na działce nr 572 w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina WąpielskWąpielsk, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 29 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 835 394 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje o wykonaniu umowy

Podsumowanie
  • 1

    ZakresWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka z o.o. (Lipno).

  • 2

    ZakresWartość szacunkowa zamówienia wynosi 162 995,53 zł.

  • 3

    ZakresZamawiający wymaga przebudowy zjazdów z wyokrągleniem łukami o promieniach R= 3,0 ÷ 5,0 m oraz umocnienia skarp płytami ażurowymi na długości działek nr 581 i 582.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Wąpielsk

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 871118939

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Wąpielsk

1.4.2.)Miejscowość

Wąpielsk

1.4.3.)Kod pocztowy

87-337

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.4.7.)Numer telefonu

564938321

1.4.8.)Numer faksu

564938322

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@wapielsk.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wapielsk.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-be945e5a-ccd9-4cb3-8c4d-e90d02559b26

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00621634

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-29

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00427427

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Przebudowa gminnej wewnętrznej drogi dojazdowej zlokalizowanej na działce nr 572 w miejscowości Radziki Duże z przebudową zjazdów.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Początek odcinka objętego opracowaniem założono na krawędzi jezdni drogi powiatowej, w km 0+000 Długość przebudowywanego odcinka drogi wewnętrznej wynosi 237,2 m.
Zaprojektowano nawierzchnię drogi z betonu asfaltowego. Szerokość jezdni 3,2 m.
Od km 0+000,0 do km 0+100,0; od km 0+169,3 do km 0+176,3 oraz od km 0+184,3 do km 0+237,2 po stronie lewej zaprojektowano krawężniki betonowe 15x22cm na ławie z betonu C12/15 wystające 6 cm nad krawędź jezdni.
Od km 0+176,3 do km 0+184,3 po stronie lewej, zaprojektowano murek oporowy z elementów prefabrykowanych (beton zbrojony) typu L 125x80x99 cm na ławie z kruszywa łamanego/ mieszanki niezwiązanej z kruszywem C50/30 o uziarnieniu 0/31,5 mm grub. 20cm.
Zaprojektowano zjazdy o nawierzchni z betonu asfaltowego klasy D i E.
Połączenie krawędzi zjazdów i jezdni wyokrąglone łukami o promieniach R= 3,0 ÷ 5,0 m.
Na długości działek nr 581 i 582 zaprojektowano umocnienie skarp płytami ażurowymi 0,4x0,6x0,1,m.
Zaprojektowano przebudowę zjazdów z drogi wewnętrznej na drogę powiatową nr 2116C Wrocki - Pusta Dąbrówka-Radziki Duże. Osie drogi wewnętrznej usytuowano pod kątem 60 i 62 ° w stosunku do osi drogi powiatowej. Połączenie krawędzi jezdni wyokrąglone łukami o promieniach 1,5; 3,0 oraz 15,0m. Z uwagi na brak możliwość zastosowania promienia większego niż 1,5 m, poprzez znaki pionowe B-21 i B-22, ograniczono możliwość relacji skrętnych.
O wjeździe/ wyjeździe ze strefy ruchu informować będą znaki D-52 i D-53.

3.9.)Główny kod CPV

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia

2 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

4660128889

4.3.3.)Ulica

Wojska Polskiego

4.3.4.)Miejscowość

Lipno

4.3.5.)Kod pocztowy

87-600

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

162995,53 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00508862/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-18

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

162995,53 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233000-9Roboty w zakresie konstruowania, fu…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
835 394 zł
Próbka: 62 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
388 348 zł1 832 229 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 443 881 zł
Źródło próbki
CPV 45233000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
388 348 zł
Mediana
835 394 zł
Górny kwartyl
1 832 229 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wąpielsk prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wąpielsk.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233000-9 (Roboty w zakresie konstruowania. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.