Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
144 279 zł
Umowa zawarta
23 grudnia 2025
Okres realizacji
9 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 144 279 zł – 198 900 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Zobrazowanie fotogrametryczne20%Okres rękojmi20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Aktualizacja bazy danych ewidencji gruntów i budynków w zakresie ustalenia granicy powiatu wołomińskiego... w ramach zad. Doprowadzenie do zgodności topologicznej przebiegu granic między powiatami...

Zamawiający Powiat Wołomiński (Wołomin, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Aktualizacja bazy danych ewidencji gruntów i budynków w zakresie ustalenia granicy…”, wybierając ofertę wykonawcy BON Milewscy Sp. z o.o. Wartość umowy: 144 279 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Powiat WołomińskiWołomin, Mazowieckie (powiat Wołomiński →)opublikowano 23 grudnia 2025
Wartość umowy
144 279 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 grudnia 2025

    Termin ofert: 16 grudnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    23 grudnia 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BON Milewscy Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 144 279,00 zł (umowę zawarto 23 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 144 279,00 zł do 198 900,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 9 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIAT WOŁOMIŃSKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013269344

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Prądzyńskiego 3

1.5.2.)Miejscowość

Wołomin

1.5.3.)Kod pocztowy

05-200

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@powiat-wolominski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiat-wolominski.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_wolominski

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Aktualizacja bazy danych ewidencji gruntów i budynków w zakresie ustalenia granicy powiatu wołomińskiego... w ramach zad. Doprowadzenie do zgodności topologicznej przebiegu granic między powiatami...

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-690d8320-e9cd-43e9-9194-105a67f68d5d

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00620011

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00583987

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WZP.272.175.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Aktualizacja bazy danych ewidencji gruntów i budynków w zakresie ustalenia granicy powiatu wołomińskiego, jednostki ewidencyjnej 143410_ Strachówka z powiatem mińskim, na odcinku od działki ewidencyjnej 143410_2.0007.437/5 (obręb Kąty-Miąski, gmina Strachówka) na południu, do działki ewidencyjnej 143410_2.0021.153 (obręb Wiktoria, gmina Strachówka) na północy
w ramach zadania „Doprowadzenie do zgodności topologicznej przebiegu granic między powiatem wołomińskim a powiatami: mińskim, węgrowskim, wyszkowskim”

4.5.3.)Główny kod CPV

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

144279,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

198900,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

144279,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BON Milewscy Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9522141394

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

144279,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

9 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71300000-1Usługi inżynieryjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
150 000 zł
Próbka: 15 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
109 756 zł594 167 zł
Rozstęp międzykwartylowy
484 411 zł
Źródło próbki
CPV 71300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
109 756 zł
Mediana
150 000 zł
Górny kwartyl
594 167 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Wołomiński prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wołomin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 144 279 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71300000-1 (Usługi inżynieryjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BON Milewscy Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.