Wynik częściowy: umowy w 1 z 7 części, 6 unieważniono7 części
Łączna wartość umów
16 000 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    16 000 zł
    2 oferty
  5. Unieważniona
    Część 5
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  6. Unieważniona
    Część 6
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  7. Unieważniona
    Część 7
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena50%Doświadczenie zawodowe50%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

,,Świadczenie usług związanych z organizacją i prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w ramach rządowego programu ,,Za Życiem” w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Wielgiem’’

Zamawiający Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Wielgiem (Wielgie, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „,,Świadczenie usług związanych z organizacją i prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 16 000 zł. Złożono 5 ofert.

Łączna wartość umów
16 000 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 7 części: w 1 wybrano wykonawcę, 6 unieważniono.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 16 000,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Wielgiem

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001010147

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

80A

1.5.2.)Miejscowość

Wielgie

1.5.3.)Kod pocztowy

87-645

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.5.7.)Numer telefonu

542801908

1.5.8.)Numer faksu

sosw@golub-dobrzyn.com.pl

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sosw@golub-dobrzyn.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

sosw-wielgie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

,,Świadczenie usług związanych z organizacją i prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w ramach rządowego programu ,,Za Życiem” w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Wielgiem’’

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9011a81d-3de1-4184-b0c8-ccb6ab085a43

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00619520

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00130084/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Świadczenie usług związanych z organizacją i prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w ramach rządowego programu ,,Za Życiem” w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Wielgiem.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00574279

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SOSW.272.9.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

100000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług specjalistyczno – terapeutycznych z dziećmi z niepełnosprawnościami lub zagrożonych niepełnosprawnością od urodzenia do rozpoczęcia nauki w szkole. Będą to dzieci objęte wsparciem w ramach wiodącego Ośrodka Koordynacyjno-
Rehabilitacyjno-Opiekuńczego powołanego na podstawie porozumienia MEiN /2022¬ / DEW/1114 zawartego w dniu 21.04.2022 r. w Warszawie pomiędzy Skarbem Państwa – Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Golubsko-Dobrzyńskim.
Do zadań logopedy/neurologopedy należeć będzie:
a) Po powołaniu w skład zespołu Specjalistów na podstawie diagnozy funkcjonowania dziecka zawartej w opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, ustalenie kierunków i harmonogramu działań podejmowanych w zakresie wczesnego wspomagania i wsparcia rodziny. Spotkania będą odbywały się na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego, Wielgie 80a,87-645 Zbójno, od poniedziałku do piątku po uzgodnieniu terminu z koordynatorem programu.
b) Nawiązanie współpracy z placówką, w której dziecko jest objęte innymi działaniami terapeutycznymi w celu zapewnienia spójności oddziaływań;
c) Opracowanie i realizowanie z dzieckiem i jego rodziną indywidualnego programu wczesnego wspomagania rozwoju w części przeznaczonej dla logopedy/neurologopedy,
z uwzględnieniem działań wspomagających rodzinę;
d) Ocenianie postępów oraz trudności w funkcjonowaniu dziecka, w tym identyfikowanie i eliminowanie barier i ograniczeń w środowisku utrudniających jego aktywność i uczestnictwo w życiu społecznym;
e) Analizowanie skuteczności pomocy udzielanej na podstawie programu dziecku i jego rodzinie;
f) Wprowadzanie zmian w programie stosownie do aktualnych potrzeb dziecka i jego rodziny;
g) Planowanie dalszych działań w zakresie wczesnego wspomagania;

4.5.3.)Główny kod CPV

80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej

4.5.5.)Wartość części

23000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług specjalistyczno – terapeutycznych z dziećmi z niepełnosprawnościami lub zagrożonych niepełnosprawnością od urodzenia do rozpoczęcia nauki w szkole. Będą to dzieci objęte wsparciem w ramach wiodącego Ośrodka Koordynacyjno-
Rehabilitacyjno-Opiekuńczego powołanego na podstawie porozumienia MEiN /2022¬ / DEW/1114 zawartego w dniu 21.04.2022 r. w Warszawie pomiędzy Skarbem Państwa – Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Golubsko-Dobrzyńskim.
Do zadań psychologa należeć będzie:
1. Po powołaniu w skład zespołu Specjalistów na podstawie diagnozy funkcjonowania dziecka zawartej w opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, ustalenie kierunków i harmonogramu działań podejmowanych w zakresie wczesnego wspomagania i wsparcia rodziny. Spotkania będą odbywały się na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego, Wielgie 80a,87-645 Zbójno, od poniedziałku do piątku po uzgodnieniu terminu z koordynatorem programu.
Nawiązanie współpracy z placówką, w której dziecko jest objęte innymi działaniami terapeutycznymi w celu zapewnienia spójności oddziaływań,
3. Opracowanie i realizowanie z dzieckiem i jego rodziną indywidualnego programu wczesnego wspomagania
rozwoju w części przeznaczonej dla psychologa, z uwzględnieniem działań wspomagających rodzinę,
4. Ocenianie postępów oraz trudności w funkcjonowaniu dziecka, w tym identyfikowanie i eliminowanie barier i ograniczeń w środowisku utrudniających jego aktywność i uczestnictwo w życiu społecznym,
5. Analizowanie skuteczności pomocy udzielanej na podstawie programu dziecku i jego rodzinie,
6. Wprowadzanie zmian w programie stosownie do aktualnych potrzeb dziecka i jego rodziny,
7. Planowanie dalszych działań w zakresie wczesnego wspomagania,

4.5.3.)Główny kod CPV

80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej

4.5.5.)Wartość części

2000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług specjalistyczno – terapeutycznych z dziećmi z niepełnosprawnościami lub zagrożonych niepełnosprawnością od urodzenia do rozpoczęcia
nauki w szkole. Będą to dzieci objęte wsparciem w ramach wiodącego Ośrodka Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczego powołanego na podstawie porozumienia MEiN /2022¬ / DEW/1114 zawartego w dniu 21.04.2022 r. w Warszawie pomiędzy Skarbem Państwa – Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Golubsko-Dobrzyńskim.
Do zadań pedagoga/oligofrenopedagoga należeć będzie:
1. Po powołaniu w skład zespołu Specjalistów na podstawie diagnozy funkcjonowania dziecka zawartej w opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, ustalenie kierunków i harmonogramu działań podejmowanych w zakresie wczesnego wspomagania i wsparcia rodziny. Spotkania będą odbywały się na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego, Wielgie 80a,87-645 Zbójno, , od poniedziałku do piątku po uzgodnieniu terminu z koordynatorem programu.
2. Nawiązanie współpracy z placówką, w której dziecko jest objęte innymi działaniami terapeutycznymi w celu zapewnienia spójności oddziaływań;
3. Opracowanie i realizowanie z dzieckiem i jego rodziną indywidualnego programu wczesnego wspomagania rozwoju w części przeznaczonej dla pedagoga/oligofrenopedagoga, z uwzględnieniem działań wspomagających rodzinę;
4. Ocenianie postępów oraz trudności w funkcjonowaniu dziecka, w tym identyfikowanie
i eliminowanie barier i ograniczeń w środowisku utrudniających jego aktywność i uczestnictwo w życiu społecznym;
5. Analizowanie skuteczności pomocy udzielanej na podstawie programu dziecku i jego rodzinie;
6. Wprowadzanie zmian w programie stosownie do aktualnych potrzeb dziecka i jego rodziny;
7. Planowanie dalszych działań w zakresie wczesnego wspomagania;

4.5.3.)Główny kod CPV

80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej

4.5.5.)Wartość części

22000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług specjalistyczno – terapeutycznych z dziećmi z niepełnosprawnościami lub zagrożonych niepełnosprawnością od urodzenia do rozpoczęcia nauki w szkole. Będą to dzieci objęte wsparciem w ramach wiodącego Ośrodka Koordynacyjno-
Rehabilitacyjno-Opiekuńczego powołanego na podstawie porozumienia MEiN /2022¬ / DEW/1114 zawartego w dniu 21.04.2022 r. w Warszawie pomiędzy Skarbem Państwa – Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Golubsko-Dobrzyńskim.
Do zadań terapeuty należeć będzie:
1. Po powołaniu w skład zespołu Specjalistów na podstawie diagnozy funkcjonowania dziecka zawartej w opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, ustalenie kierunków i harmonogramu działań podejmowanych w zakresie wczesnego wspomagania i wsparcia rodziny. Spotkania będą odbywały się na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego, Wielgie 80a,87-645 Zbójno, od poniedziałku do piątku po uzgodnieniu terminu z koordynatorem programu.
2. Nawiązanie współpracy z placówką, w której dziecko jest objęte innymi działaniami terapeutycznymi w celu zapewnienia spójności oddziaływań,
3. Opracowanie i realizowanie z dzieckiem i jego rodziną indywidualnego programu wczesnego wspomagania rozwoju;
4. Ocenianie postępów oraz trudności w funkcjonowaniu dziecka, w tym identyfikowanie i eliminowanie barier i ograniczeń w środowisku utrudniających jego aktywność i uczestnictwo w życiu społecznym;
5. Analizowanie skuteczności pomocy udzielanej na podstawie programu dziecku i jego rodzinie;
6. Wprowadzanie zmian w programie stosownie do aktualnych potrzeb dziecka i jego rodziny;
7. Planowanie dalszych działań w zakresie wczesnego wspomagania;

4.5.3.)Główny kod CPV

80340000-9 - Usługi edukacji specjalnej

4.5.5.)Wartość części

16000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług specjalistyczno – terapeutycznych z dziećmi z niepełnosprawnościami lub zagrożonych niepełnosprawnością od urodzenia do rozpoczęcia nauki w szkole. Będą to dzieci objęte wsparciem w ramach wiodącego Ośrodka Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczego powołanego na podstawie porozumienia MEiN /2022¬ / DEW/1114 zawartego w dniu 21.04.2022 r. w Warszawie pomiędzy Skarbem Państwa – Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Golubsko-Dobrzyńskim.
1. Po powołaniu w skład zespołu Specjalistów na podstawie diagnozy funkcjonowania dziecka zawartej w opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, ustalenie kierunków i harmonogramu działań podejmowanych w zakresie wczesnego wspomagania i wsparcia rodziny. Spotkania będą odbywały się na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego, , Wielgie 80a,87-645 Zbójno,, od poniedziałku do piątku po uzgodnieniu terminu z koordynatorem programu.
2. Nawiązanie współpracy z placówką, w której dziecko jest objęte innymi działaniami terapeutycznymi w celu zapewnienia spójności oddziaływań;
3. Opracowanie i realizowanie z dzieckiem i jego rodziną indywidualnego programu wczesnego wspomagania rozwoju w części przeznaczonej dla terapeuty metodą Bobath z uwzględnieniem działań
wspomagających rodzinę;
4. Ocenianie postępów oraz trudności w funkcjonowaniu dziecka, w tym identyfikowanie i eliminowanie barier i ograniczeń w środowisku utrudniających jego aktywność i uczestnictwo w życiu społecznym;
5. Analizowanie skuteczności pomocy udzielanej na podstawie programu dziecku i jego rodzinie;
6. Wprowadzanie zmian w programie stosownie do aktualnych potrzeb dziecka i jego rodziny;
7. Planowanie dalszych działań w zakresie wczesnego wspomagania;

4.5.3.)Główny kod CPV

85142100-7 - Usługi fizjoterapii

4.5.5.)Wartość części

14000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług specjalistyczno – terapeutycznych z dziećmi z niepełnosprawnościami lub zagrożonych niepełnosprawnością od urodzenia do rozpoczęcia nauki w szkole. Będą to dzieci objęte wsparciem w ramach wiodącego Ośrodka Koordynacyjno-
Rehabilitacyjno-Opiekuńczego powołanego na podstawie porozumienia MEiN /2022¬ / DEW/1114 zawartego w dniu 21.04.2022 r. w Warszawie pomiędzy Skarbem Państwa – Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Golubsko-Dobrzyńskim.
1. Po powołaniu w skład zespołu Specjalistów na podstawie diagnozy funkcjonowania dziecka zawartej w opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, ustalenie kierunków i harmonogramu działań podejmowanych w zakresie wczesnego wspomagania i wsparcia rodziny. Spotkania będą odbywały się na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego, Wielgie 80a , 87-645 Zbójno
Od poniedziałku do piątku po uzgodnieniu terminu z koordynatorem programu. Zespół będzie powoływał koordynator programu;
2. Nawiązanie współpracy z placówką, w której dziecko jest objęte innymi działaniami terapeutycznymi w celu zapewnienia spójności oddziaływań;
3. Opracowanie i realizowanie z dzieckiem i jego rodziną indywidualnego programu wczesnego wspomagania rozwoju w części przeznaczonej dla terapeuty WWRD metodą Vojty, z uwzględnieniem działań wspomagających rodzinę;
4. Ocenianie postępów oraz trudności w funkcjonowaniu dziecka, w tym identyfikowanie
i eliminowanie barier i ograniczeń w środowisku utrudniających jego aktywność i uczestnictwo
w życiu społecznym;
5. Analizowanie skuteczności pomocy udzielanej na podstawie programu dziecku i jego rodzinie;
6. Wprowadzanie zmian w programie stosownie do aktualnych potrzeb dziecka i jego rodziny;
7. Planowanie dalszych działań w zakresie wczesnego wspomagania;

4.5.3.)Główny kod CPV

85142100-7 - Usługi fizjoterapii

4.5.5.)Wartość części

8000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług specjalistyczno – terapeutycznych z dziećmi z niepełnosprawnościami lub zagrożonych niepełnosprawnością od urodzenia do rozpoczęcia nauki w szkole. Będą to dzieci objęte wsparciem w ramach wiodącego Ośrodka Koordynacyjno-
Rehabilitacyjno-Opiekuńczego powołanego na podstawie porozumienia MEiN /2022¬ / DEW/1114 zawartego w dniu 21.04.2022 r. w Warszawie pomiędzy Skarbem Państwa – Ministrem Edukacji i Nauki a Powiatem Golubsko-Dobrzyńskim.
1. Po powołaniu w skład zespołu Specjalistów na podstawie diagnozy funkcjonowania dziecka zawartej w opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, ustalenie kierunków i harmonogramu działań podejmowanych w zakresie wczesnego wspomagania i wsparcia rodziny. Spotkania będą odbywały się w gabinecie na terenie powiatu golubsko-dobrzyńskiego lub w odległości od ośrodka koordynującego nie większej niż 20 km od poniedziałku do piątku po uzgodnieniu terminu z koordynatorem programu.
2. Nawiązanie współpracy z placówką, w której dziecko jest objęte innymi działaniami terapeutycznymi w celu zapewnienia spójności oddziaływań;
3. Opracowanie i realizowanie z dzieckiem i jego rodziną indywidualnego programu wczesnego wspomagania rozwoju w części przeznaczonej dla terapeuty WWRD w zakresie zajęć rehabilitacji ruchowej z uwzględnieniem działań wspomagających rodzinę;
4. Ocenianie postępów oraz trudności w funkcjonowaniu dziecka, w tym identyfikowanie
i eliminowanie barier i ograniczeń w środowisku utrudniających jego aktywność i uczestnictwo w życiu społecznym;
5. Analizowanie skuteczności pomocy udzielanej na podstawie programu dziecku i jego rodzinie;
6. Wprowadzanie zmian w programie stosownie do aktualnych potrzeb dziecka i jego rodziny;
7. Panowanie dalszych działań w zakresie wczesnego wspomagania;

4.5.3.)Główny kod CPV

85142100-7 - Usługi fizjoterapii

4.5.5.)Wartość części

15000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

złożona oferta została odrzucona art.226 ust.1 pkt 3

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

brak ofert

Sekcja 9

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

oferty odrzucone art. 226 ust.1 pkt 3

Sekcja 10

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

16000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

16000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

16000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FUNDACJA INTEGRIS

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5030087103

7.3.3)Ulica

SOKOŁOWO

7.3.4)Miejscowość

SOKOŁOWO 16C

7.3.5)Kod pocztowy

87-400

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

16000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-02 do 2026-12-31

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

brak ofert

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

brak ofert

Sekcja 17

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

brak ofert

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80340000-9Usługi edukacji specjalnej
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Wielgiem prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wielgie.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 16 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80340000-9 (Usługi edukacji specjalnej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FUNDACJA INTEGRIS (SOKOŁOWO 16C). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.