Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Kursy zawodowe w różnych branżach zawodowych dla uczniów z 4 szkół w ramach projektu pn."Nowoczesna edukacja zawodowa drogą do sukcesu"

Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa (Warszawa, Mazowieckie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Kursy zawodowe w różnych branżach zawodowych dla uczniów z 4 szkół w ramach projektu…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto Stołeczne WarszawaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 23 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 61 980 zł
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

13 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miasto Stołeczne Warszawa

1.2.)Oddział zamawiającego

Urząd m.st. Warszawy

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 015259640

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Pl. Bankowy 3/5

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

00-950

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.7.)Numer telefonu

22 443 14 34

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

phalajko@um.warszawa.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.um.warszawa.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8dd721a2-5199-478d-bb46-7c019a2f603e

2.3.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00619235

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2025-12-23

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00219920

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kursy zawodowe w różnych branżach zawodowych dla uczniów z 4 szkół w ramach projektu pn."Nowoczesna edukacja zawodowa drogą do sukcesu"

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przeprowadzenie kursów dla uczniów Technikum Budowlane nr 5 w Warszawie, pn.: „Rusztowania budowlano - montażowe, metalowe - montaż i demontaż”, „Kurs na wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem specjalizowanych”, „Kurs koparko ładowarki”.
Przeprowadzenie kursów dla uczniów Technikum Budowlane nr 5 w Warszawie, pn.: „Rusztowania budowlano - montażowe, metalowe - montaż i demontaż”, „Kurs na wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem specjalizowanych”, „Kurs koparko ładowarki”.

3.8.)Główny kod CPV

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

3.9.)Dodatkowy kod CPV

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2025-08-29

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

do 2025-12-05

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA ELEKTRONIKI I TELEKOMUNIKACJI

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5260029121

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

48000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2025/BZP 00405578/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2025-09-24

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Trudności organizacyjne po stronie szkoły

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Wydłużenie terminu realizacji umowy, doprecyzowanie nazw realizowanych kursów.

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80530000-8Usługi szkolenia zawodowego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
61 980 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
43 400 zł163 200 zł
Rozstęp międzykwartylowy
119 800 zł
Źródło próbki
CPV 80530000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
43 400 zł
Mediana
61 980 zł
Górny kwartyl
163 200 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Stołeczne Warszawa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80530000-8 (Usługi szkolenia zawodowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.