Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Kursy zawodowe w różnych branżach zawodowych dla uczniów z 4 szkół w ramach projektu pn."Nowoczesna edukacja zawodowa drogą do sukcesu"

Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Kursy zawodowe w różnych branżach zawodowych dla uczniów z 4 szkół w ramach projektu…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto Stołeczne WarszawaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 23 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 61 980 zł
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

13 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miasto Stołeczne Warszawa

1.2.)Oddział zamawiającego

Urząd m.st. Warszawy

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 015259640

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Pl. Bankowy 3/5

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

00-950

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.7.)Numer telefonu

22 443 14 34

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

phalajko@um.warszawa.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.um.warszawa.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8dd721a2-5199-478d-bb46-7c019a2f603e

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00619379

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-23

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00219920

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Kursy zawodowe w różnych branżach zawodowych dla uczniów z 4 szkół w ramach projektu pn."Nowoczesna edukacja zawodowa drogą do sukcesu"

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przeprowadzenie kursów dla uczniów Technikum Budowlane nr 5 w Warszawie, pn.: „Rusztowania budowlano - montażowe, metalowe - montaż i demontaż”, „Kurs na wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem specjalizowanych”, „Kurs koparko ładowarki”.
Przeprowadzenie kursów dla uczniów Technikum Budowlane nr 5 w Warszawie, pn.: „Rusztowania budowlano - montażowe, metalowe - montaż i demontaż”, „Kurs na wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem specjalizowanych”, „Kurs koparko ładowarki”.

3.9.)Główny kod CPV

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

3.10.)Dodatkowy kod CPV

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-29

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-12-05

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA ELEKTRONIKI I TELEKOMUNIKACJI

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5260029121

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

48000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00405578/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-11

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

2

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Trudności organizacyjne po stronie szkoły

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Wydłużenie terminu realizacji umowy, doprecyzowanie nazw realizowanych kursów

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zmiana liczebności grupy szkoleniowej.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zmiana liczebności grupy szkoleniowej dla kursu Rusztowania budowlano-montażowe, metalowe – montaż i demontaż”.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

48000,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80530000-8Usługi szkolenia zawodowego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
61 980 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
43 400 zł163 200 zł
Rozstęp międzykwartylowy
119 800 zł
Źródło próbki
CPV 80530000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
43 400 zł
Mediana
61 980 zł
Górny kwartyl
163 200 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Stołeczne Warszawa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80530000-8 (Usługi szkolenia zawodowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.