Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 551746-2026Zobacz poprzednią wersję
AktywneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Rozbudowa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej zlokalizowanej w budynku przy ul. Wrzeciono 24

Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Bielany (Warszawa, Mazowieckie) prowadzi postępowanie „Rozbudowa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej zlokalizowanej w budynku przy ul.…”. Termin składania ofert upływa 9 września 2026, 10:00. Wadium: 600 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica BielanyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 28 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 599 zł
Wadium
600 000 zł
Termin składania ofert
9 września 2026, 10:00
7d 23h
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 9 września 2026 roku o godzinie 10:00.

  • 2

    TerminTermin realizacji: 20 miesięcy.

  • 3

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 4

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Rozbudowa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej zlokalizowanej w budynku przy ul. Wrzeciono 24.

  • 5

    RyzykoWadium: 600 000,00 zł.

Kontekst Atlasu

  • KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 86 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego, w tym 16 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 20 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 15 oddalono.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Bielany

NIP

5252248481

Adres

ul. S. Żeromskiego 29, 01-882 Warszawa

Region (NUTS)

PL911 – Mazowieckie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Rozbudowa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej zlokalizowanej w budynku przy ul. Wrzeciono 24

Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

Dodatkowe kody CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków; 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne; 45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych; 45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe; 45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne; 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych; 45320000-6 - Roboty izolacyjne; 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych; 45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

Zamawiający wymaga wniesienia wadium 1. Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium przed upływem terminu składania ofert – w wysokości: 600 000,00 zł. 2. Wadium musi być wniesione przed upływem terminu składania ofert w jednej lub kilku następujących formach wymienionych w art. 97 ust. 7 ustawy Pzp, w zależności od wyboru Wykonawcy. 3. Jeżeli wadium jest wnoszone w formie gwarancji lub poręczenia Wykonawca przekazuje Zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia w postaci elektronicznej. Wadium takie musi obejmować cały okres związania ofertą. Treść gwarancji lub poręczenia nie może zawierać postanowień uzależniających jego dalsze obowiązywanie od zwrotu oryginału dokumentu gwarancyjnego do gwaranta. 4. Jako Beneficjenta wadium wnoszonego w formie poręczeń lub gwarancji należy wskazać – Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Bielany, ul. S. Żeromskiego 29, 01-882 Warszawa. 5. W przypadku wniesienia wadium w formie gwarancji lub poręczenia, koniecznym jest, aby gwarancja lub poręczenie obejmowały odpowiedzialność za wszystkie przypadki powodujące utratę wadium przez Wykonawcę, określone w art. 98 ust. 6 ustawy Pzp. 6. Gwarancja lub poręczenie musi zawierać w swojej treści nieodwołalne i bezwarunkowe zobowiązanie wystawcy dokumentu do zapłaty na rzecz Zamawiającego kwoty wadium płatne na pierwsze pisemne żądanie Zamawiającego. W dokumencie gwarancji/poręczenia gwarant/poręczyciel nie może uzależniać dokonania zapłaty od spełnienia przez beneficjenta (Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Bielany) dodatkowych warunków (np. żądanie przesłania wezwania zapłaty wyłącznie za pośrednictwem banku prowadzącego rachunek Miasta Stołecznego Warszawy Dzielnicy Bielany, albo żądania potwierdzenia przez notariusza, że podpisy złożone na żądaniu zapłaty należą do osób umocowanych do występowania w imieniu Miasta Stołecznego Warszawy Dzielnicy Bielany, albo żądanie złożenia wezwania np. tylko w formie listu poleconego czy kurierem) albo przedłożenia dodatkowych dokumentów (oprócz dokumentu potwierdzającego umocowanie osób do występowania w imieniu Miasta Stołecznego Warszawy Dzielnicy Bielany z żądaniem zapłaty). 7. Wadium wniesione w pieniądzu przelewem na rachunek bankowy musi wpłynąć na rachunek bankowy Zamawiającego nr 72 1030 1508 0000 0005 5002 2044 (w tytule przelewu należy wpisać znak postępowania), najpóźniej przed upływem terminu składania ofert (dotyczy także godziny składania ofert). Ze względu na ryzyko związane z czasem trwania okresu rozliczeń międzybankowych Zamawiający zaleca dokonanie przelewu ze stosownym wyprzedzeniem. 8. Zamawiający dokona zwrotu wadium na zasadach określonych w art. 98 ust. 1 i 2 ustawy Pzp. Wykonawca będzie miał możliwość w przypadkach określonych w art. 98 ust. 2 ustawy Pzp wystąpienia o zwrot wadium, przy czym złożenie wniosku o zwrot wadium spowoduje rozwiązanie stosunku prawnego Zamawiającego z Wykonawcą i utratę przez Wykonawcę prawa do korzystania ze środków ochrony prawnej, uregulowanych w Dziale IX ustawy Pzp. 9. Zamawiający zwróci wadium wniesione w innej formie niż w pieniądzu poprzez złożenie gwarantowi lub poręczycielowi oświadczenia o zwolnieniu wadium. Zaleca się, aby poręczenie lub gwarancja wskazywały adres mailowy na jaki Zamawiający winien składać oświadczenie o zwolnieniu wadium, o którym mowa w art. 98 ust. 5 ustawy Pzp. 10. Zamawiający zatrzyma wadium wraz z odsetkami, w przypadkach określonych w art. 98 ust.6 ustawy Pzp.

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-09-09 10:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 09.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Bielany prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Tak. Wadium określono na 600 000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 - Roboty budowlane. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.