Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

ZP.114.2025 Dostawa wraz z montażem depozytorów na klucze dla jednostek Policji woj. małopolskiego

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie (Kraków, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „ZP.114.2025 Dostawa wraz z montażem depozytorów na klucze dla jednostek Policji woj.…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 23 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KRAKOWIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351081570

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Mogilska 109

1.4.2.)Miejscowość

Kraków

1.4.3.)Kod pocztowy

31-571

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.4.7.)Numer telefonu

478354862

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.fundusze@malopolska.policja.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://malopolska.policja.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f9d5c3dd-e445-44ff-8b91-3bc753bcf28d

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00619113

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-23

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00499494

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

ZP.114.2025 Dostawa wraz z montażem depozytorów na klucze dla jednostek Policji woj. małopolskiego

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem

Zadanie 1 – 3 szt. depozytorów na klucze 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w załączniku nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający wymaga min 24 miesięcy gwarancji na dostarczony asortyment, jednak nie krótszej niż gwarancja producenta. Termin gwarancji biegnie od daty podpisania protokołu odbioru ilościowo-jakościowego, niestwierdzającego usterek i wad oraz braków. 4. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do dostarczenia depozytorów, zamontowania ich w miejscach wskazanych przez Zamawiającego oraz przeszkolenia pracowników Zamawiającego z obsługi zamontowanego sprzętu. 5. Miejscem dostaw oraz montażu będzie: a) Komenda Powiatowa Policji w Brzesku, 32-800 Brzesko, ul Tadeusza Kościuszki 84 (zadanie 1 – 2 szt.) b) Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu, 32-600 Oświęcim, ul. Wyspiańskiego 2 (zadanie 1 – 1 szt.)

3.9.)Główny kod CPV

44421721-7 - Kasety depozytowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-09

4.2.)Okres realizacji zamówienia

14 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PROTECTOR POLSKA Łukasz Bartkowiak

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

320535609

4.3.3.)Ulica

Jagiellońska 67 wejście D

4.3.4.)Miejscowość

Szczecin

4.3.5.)Kod pocztowy

70-382

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

130678,14 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00592907/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-19

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

130678,14 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44421721-7Kasety depozytowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44421721-7 (Kasety depozytowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.