Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

ZP.114.2025 Dostawa wraz z montażem depozytorów na klucze dla jednostek Policji woj. małopolskiego

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie (Kraków, Małopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „ZP.114.2025 Dostawa wraz z montażem depozytorów na klucze dla jednostek Policji woj.…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 31 października 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KRAKOWIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351081570

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Mogilska 109

1.4.2.)Miejscowość

Kraków

1.4.3.)Kod pocztowy

31-571

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.4.7.)Numer telefonu

478354862

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.fundusze@malopolska.policja.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://malopolska.policja.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00507535

2.2.)Data ogłoszenia

2025-10-31

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00499494

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 1) Przed zmianą

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem: Zadanie 1 – 2 szt. depozytorów na klucze 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w załączniku nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający wymaga min 24 miesięcy gwarancji na dostarczony asortyment, jednak nie krótszej niż gwarancja producenta. Termin gwarancji biegnie od daty podpisania protokołu odbioru ilościowo-jakościowego, niestwierdzającego usterek i wad oraz braków. 4. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do dostarczenia depozytorów, zamontowania ich w miejscach wskazanych przez Zamawiającego oraz przeszkolenia pracowników Zamawiającego z obsługi zamontowanego sprzętu. 5. Miejscem dostaw oraz montażu będzie: a) Komenda Powiatowa Policji w Brzesku, 32-800 Brzesko, ul Tadeusza Kościuszki 84 (zadanie 1) b) Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu, 32-600 Oświęcim, ul. Wyspiańskiego 2 (zadanie 1) Po zmianie: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem: Zadanie 1 – 3 szt. depozytorów na klucze 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w załączniku nr 3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający wymaga min 24 miesięcy gwarancji na dostarczony asortyment, jednak nie krótszej niż gwarancja producenta. Termin gwarancji biegnie od daty podpisania protokołu odbioru ilościowo-jakościowego, niestwierdzającego usterek i wad oraz braków. 4. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do dostarczenia depozytorów, zamontowania ich w miejscach wskazanych przez Zamawiającego oraz przeszkolenia pracowników Zamawiającego z obsługi zamontowanego sprzętu. 5. Miejscem dostaw oraz montażu będzie: a) Komenda Powiatowa Policji w Brzesku, 32-800 Brzesko, ul Tadeusza Kościuszki 84 (zadanie 1 – 2 szt.) b) Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu, 32-600 Oświęcim, ul. Wyspiańskiego 2 (zadanie 1 – 1 szt.)

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-11-05 11:00 Po zmianie: 2025-11-07 11:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-11-05 11:30 Po zmianie: 2025-11-07 11:30

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-12-04 Po zmianie: 2025-12-06

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44421721-7Kasety depozytowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44421721-7 (Kasety depozytowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.