Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
288 632 zł
Umowa zawarta
22 grudnia 2025
Okres realizacji
do 29 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
3 ofertyodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Warunki gwarancji - dostępnoścć serwisu40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa pojazdu terenowego, urządzenia do pobierania próbek gleb, zestawu komputerowego do analizy danych dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu

Zamawiający Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu (Żarnowiec, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa pojazdu terenowego, urządzenia do pobierania próbek gleb, zestawu…”, wybierając ofertę wykonawcy Firmą Piotr Mazur Agrotechnology. Wartość umowy: 288 632 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
288 632 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firmą Piotr Mazur Agrotechnology (Bydgoszcz), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 288 631,80 zł (umowę zawarto 22 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 29 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W ŻARNOWCU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 273579646

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Krakowska 25

1.5.2.)Miejscowość

Żarnowiec

1.5.3.)Kod pocztowy

42-439

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.)Numer telefonu

326449080

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.zarnowiec@poczta.fm

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://zsrzarnowiec.com.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/zsrzarnowiec

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa pojazdu terenowego, urządzenia do pobierania próbek gleb, zestawu komputerowego do analizy danych dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9322c046-dc56-4e84-99cd-22711331e2d2

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00618946

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00248121/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Pojazd terenowy, urządzenie do pobierania próbek gleb, zestaw komputerowy do analizy danych oraz analizator ziarna.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Nabór nr FESL.06.03 -IZ.01-153/24 Wniosek nr FESL.06.03-IZ.01- 0C9F/24-003, Program Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 Priorytet FESL.06.00 Fundusze Europejskie dla edukacji , Działanie 06.03 Kształcenie zawodowe Typ: Kształcenie zawodowe

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00584071

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZSR.KG.RK-271-010/25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

288631,80 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

POJAZD UTV Z OSPRZĘTEM DO BADANIA GLEB DO PRACOWNI MECHANIZACJI ROLNICTWA I AGROTRONIKI - szczegółowy opis zamieszczony w SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

34113300-5 - Pojazdy terenowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38540000-2 - Maszyny i aparatura badawcza i pomiarowa

30213200-7 - Komputer tablet

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

288631,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

288631,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

288631,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firmą Piotr Mazur Agrotechnology

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8512493524

7.3.3)Ulica

Zaświat

7.3.4)Miejscowość

Bydgoszcz

7.3.5)Kod pocztowy

85-685

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

288631,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-29

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34113300-5Pojazdy terenowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
216 152 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
192 835 zł288 211 zł
Rozstęp międzykwartylowy
95 376 zł
Źródło próbki
CPV 34113· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
192 835 zł
Mediana
216 152 zł
Górny kwartyl
288 211 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Żarnowiec.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 288 632 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34113300-5 (Pojazdy terenowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firmą Piotr Mazur Agrotechnology (Bydgoszcz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.