Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa ciągnika z dodatkowym osprzętem

Zamawiający Gmina Gródek (Gródek, Podlaskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa ciągnika z dodatkowym osprzętem”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GródekGródek, Podlaskieopublikowano 23 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 250 000 zł
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA GRÓDEK

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 050659303

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Aleksandra i Grzegorza Chodkiewiczów 2

1.4.2.)Miejscowość

Gródek

1.4.3.)Kod pocztowy

16-040

1.4.4.)Województwo

podlaskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL841 - Białostocki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@grodek.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.grodek.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-636e933c-810b-4838-ade7-752c6b9864ba

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00618724

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-23

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00482605

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa ciągnika z dodatkowym osprzętem

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa nowego ciągnika z dodatkowym osprzętem.

Wymagane parametry ciągnika:
 podwozie fabrycznie nowe, rok produkcji nie starszy niż 2025 r.,
 silnik wysokoprężny o mocy min. 40 KM, min. 3-cylindrowy,
 skrzynia biegów Synchro-shuttle lub przekładania hydrostatyczna,
 napęd 4x4,
 kabina zamykana, wentylowana, ogrzewana z klimatyzacją, wycieraczki przedniej i tylnej szyby, spryskiwacze,
 TUZ przedni z co najmniej 1 parą wyjść hydraulicznych o min. udźwigu 500 kg,
 TUZ tylny o min. udźwigu 1000 kg,
 pompa hydrauliczna o wydajności min. 30 l/min,
 min. 1 para wyjść hydraulicznych z tyłu ciągnika,
 WOM tylny,
 min. 4 lampy robocze (2 tylne + 2 przednie),
 zamontowana lampa ostrzegawcza (kogut),
 główny wyłącznik akumulatora,
 blokada mechanizmu różnicowego,
 układ hamulcowy tarczowy mokry,
 wspomaganie układu kierowniczego,
 lusterka boczne,
 opony, błotniki przednie i tylne,
 ciągnik powinien posiadać świadectwo homologacji i wszystkie dokumenty niezbędne do jego rejestracji,
 dodatkowe wyposażenie ciągnika dostarczone w ramach zamówienia: pług i rozsiewacz piasku.

3.9.)Główny kod CPV

16700000-2 - Ciągniki

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-20

4.2.)Okres realizacji zamówienia

30 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

TRAK-TOM GROUP Sp. z o. o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7722422317

4.3.4.)Miejscowość

Przybyszów

4.3.5.)Kod pocztowy

97-524

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

167157,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00545443/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-11-26

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

167157,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

16700000-2Ciągniki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
250 000 zł
Próbka: 51 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
197 279 zł413 252 zł
Rozstęp międzykwartylowy
215 973 zł
Źródło próbki
CPV 16700000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
197 279 zł
Mediana
250 000 zł
Górny kwartyl
413 252 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Gródek prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gródek.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 16700000-2 (Ciągniki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.