Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa narzędzi i urządzeń warsztatowych w zakresie 3 części.

Zamawiający 32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu (Zamość, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa narzędzi i urządzeń warsztatowych w zakresie 3 części”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: 32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w ZamościuZamość, Lubelskieopublikowano 23 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 574 125 zł
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 061402337

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Wojska Polskiego 2F

1.4.2.)Miejscowość

Zamość

1.4.3.)Kod pocztowy

22-400

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.4.7.)Numer telefonu

261181536

1.4.8.)Numer faksu

261181607

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

32wog.zampub@ron.mil.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.32wog.wp.mil.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Wojskowa Jednostka Budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7f3d8985-80c5-4eaa-8748-d7ca3308e986

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00617747

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-23

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00411915

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa narzędzi i urządzeń warsztatowych w zakresie 3 części.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: dostawa narzędzi i urządzeń warsztatowych w zakresie 3 części: część nr 1 - narzędzia ręczne z napędem mechanicznym, część nr 2 - fabrycznie nowe urządzenia warsztatowe – część nr 3 - fabrycznie nowe narzędzia ręczne dla 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego i jednostek wojskowych będących na jego zaopatrzeniu wraz z transportem i rozładunkiem do magazynów Zamawiającego. Nr sprawy: ZP/TP/55/2025
CPV 43830000-0 - narzędzia ręczne z napędem mechanicznym – część nr 1.
CPV 43800000-1 - urządzenia warsztatowe – część nr 2.
CPV 44511000-5 – narzędzia ręczne – część nr 3.


SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1, części nr 2, części nr 3:
1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ;
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ;
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 3 – stanowiący Załącznik nr 1c do SWZ;

UWAGA! Zamawiający przedstawi jako załącznik Wykazy asortymentowo-ilościowe do poszczególnych miejsc dostaw odpowiednio dla części nr 1a, 1b, 1c, spakowane w jednym pliku w formacie ZIP plik ten w formacie ZIP zostanie zamieszczony na platformie zakupowej w zakładce „ załącznik do postępowania” jako załącznik nr 1 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

44511000-5 - Narzędzia ręczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-15

4.2.)Okres realizacji zamówienia

30 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

MB Mega Hurtownia Narzędzia Michał Bogdaniuk

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

4960206286

4.3.3.)Ulica

Sidorska 102

4.3.4.)Miejscowość

Biała Podlaska

4.3.5.)Kod pocztowy

21-500

4.3.6.)Województwo

lubelskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

63836,99 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00483475/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-11-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

127673,98 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44511000-5Narzędzia ręczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
574 125 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
270 832 zł878 547 zł
Rozstęp międzykwartylowy
607 715 zł
Źródło próbki
CPV 44511· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
270 832 zł
Mediana
574 125 zł
Górny kwartyl
878 547 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zamość.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44511000-5 (Narzędzia ręczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.