Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
315 495 zł
Umowa zawarta
17 grudnia 2025
Okres realizacji
7 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 315 495 zł – 675 270 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup nowej koparki kołowej obrotowej

Zamawiający Gmina Chybie - Wójt Gminy Chybie (Chybie, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup nowej koparki kołowej obrotowej”, wybierając ofertę wykonawcy Gunter Grossmann Polska sp. z o.o. Wartość umowy: 315 495 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina Chybie - Wójt Gminy ChybieChybie, Śląskie (powiat Cieszyński →)opublikowano 22 grudnia 2025
Wartość umowy
315 495 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Gunter Grossmann Polska sp. z o.o. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 315 495,00 zł (umowę zawarto 17 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 315 495,00 zł do 675 270,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 7 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail