Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość umów
721 300 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Rejon III REDZIKOWO: Redzikowo, strefa ekonomiczna Redzikowo
    Wartość umowy
    181 500 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Rejon IV GŁOBINO: Kusowo (Osiedle), Głobino, Głobino strefa, Stanięcino
    Wartość umowy
    82 500 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Rejon V GŁOBINO II: Warblewo, Warblewko, Głobino od DW 210 w kierunku Warblewa
    Wartość umowy
    64 000 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Rejon VI KRĘPA : Krępa, Płaszewko, Kusowo-tylko droga gminna nr 119147G, Łupiny
    Wartość umowy
    157 500 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5Rejon VII SWOŁOWO :Wierzbięcin, Swołowo, Bruskowo Małe, Krzemienica, Gać, Gać Leśna, Redęcin
    Wartość umowy
    78 300 zł
    3 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6Rejon WIKLINO: Bukówka-drogi osiedlowe, Lubuczewo, Wrzeście, Kępno, Wiklino, Lękwica
    Wartość umowy
    157 500 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena80%Czas reakcji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

USŁUGA ZIMOWEGO UTRZYMANIA DRÓG NA TERENIE GMINY REDZIKOWO

Zamawiający Zakład Gospodarki Komunalnej w Jezierzycach Sp. z o.o. (Jezierzyce, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „USŁUGA ZIMOWEGO UTRZYMANIA DRÓG NA TERENIE GMINY REDZIKOWO”, wybierając 5 wykonawców. Łączna wartość umów: 721 300 zł. Złożono 8 ofert.

Łączna wartość umów
721 300 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: FIRMA USŁUGOWO-PRZEWOZOWA GABRIEL ZBIGNIEW (część 1); FIRMA USŁUGOWO-PRZEWOZOWA GABRIELZBIGNIEW (część 2); AR-PRO KAZIMIERZ ARCISZEWSKI (część 3); FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA BASARAB JAROSŁAW (część 4) oraz 2 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 721 300,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W JEZIERZYCACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 220289970

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kolejowa 5

1.5.2.)Miejscowość

Jezierzyce

1.5.3.)Kod pocztowy

76-200

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL636 - Słupski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zgkjezierzyce.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zgkjezerzyce.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/zgkjezierzyce

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


gminna spółka komunalna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

USŁUGA ZIMOWEGO UTRZYMANIA DRÓG NA TERENIE GMINY REDZIKOWO

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-58026c52-560c-413a-a13a-d39140982176

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00616890

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00524041

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

03/AMD/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

746296,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rejon III REDZIKOWO: Redzikowo, strefa ekonomiczna Redzikowo

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

192500 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rejon IV GŁOBINO: Kusowo (Osiedle), Głobino, Głobino strefa, Stanięcino,

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

95000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rejon V GŁOBINO II: Warblewo, Warblewko, Głobino od DW 210 w kierunku Warblewa

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

95000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rejon VI KRĘPA : Krępa, Płaszewko, Kusowo-tylko droga gminna nr 119147G, Łupiny

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

168000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rejon VII SWOŁOWO :Wierzbięcin, Swołowo, Bruskowo Małe, Krzemienica, Gać, Gać Leśna, Redęcin

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

87500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rejon WIKLINO: Bukówka-drogi osiedlowe, Lubuczewo, Wrzeście, Kępno, Wiklino, Lękwica

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

168000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

181500 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

181500 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

78300 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FIRMA USŁUGOWO-PRZEWOZOWA GABRIEL ZBIGNIEW

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8391147928

7.3.3)Ulica

GŁOWNA 122

7.3.4)Miejscowość

GŁOBINO

7.3.5)Kod pocztowy

76-200

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

181500,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-04-15

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

82500 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

82500 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

82500 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FIRMA USŁUGOWO-PRZEWOZOWA GABRIELZBIGNIEW

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8391147928

7.3.3)Ulica

GŁÓWNA 122

7.3.4)Miejscowość

GŁOBINO

7.3.5)Kod pocztowy

76-200

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

82500 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-04-15

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

64000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

64000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

64000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AR-PRO KAZIMIERZ ARCISZEWSKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8392782035

7.3.3)Ulica

KARZCINO 20A

7.3.4)Miejscowość

KARZCINO

7.3.5)Kod pocztowy

76-200

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

64000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-04-15

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

157500 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

157500 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

157500 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA BASARAB JAROSŁAW

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8392022100

7.3.3)Ulica

SŁUPSKA 13

7.3.4)Miejscowość

WRZEŚCIE

7.3.5)Kod pocztowy

76-200

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

157500 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-04-15

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

78300 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

135000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

78300 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-BUDOWLANE WALDEMAR DĘBOWSKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8391186012

7.3.3)Ulica

BUKÓWKA 12B

7.3.4)Miejscowość

BUKÓWKA

7.3.5)Kod pocztowy

76-200

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

78300 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-04-15

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

157500 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

157500 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

157500 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRZEDSIEBIORSTWO USŁUGOWO-BUDOWLANE HUBRT DĘBOWSKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8393213109

7.3.3)Ulica

BUKÓWKA 12B

7.3.4)Miejscowość

BUKÓWKA

7.3.5)Kod pocztowy

76-200

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

157500 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-04-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90620000-9Usługi odśnieżania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
714 920 zł
Próbka: 84 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
250 493 zł1 791 218 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 540 725 zł
Źródło próbki
CPV 90620000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
250 493 zł
Mediana
714 920 zł
Górny kwartyl
1 791 218 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Gospodarki Komunalnej w Jezierzycach Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jezierzyce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 721 300 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90620000-9 (Usługi odśnieżania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FIRMA USŁUGOWO-PRZEWOZOWA GABRIEL ZBIGNIEW (GŁOBINO). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.