Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość umów
184 734 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    184 734 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy oleju napędowego, etyliny Pb 95 do pojazdów oraz sprzętu Zakładu Komunalnego w Radziłowie w 2026 r.

Zamawiający Gmina Radziłów (Radziłów, Podlaskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Sukcesywne dostawy oleju napędowego, etyliny Pb 95 do pojazdów oraz sprzętu Zakładu…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 184 734 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina RadziłówRadziłów, Podlaskie (powiat Grajewski →)opublikowano 22 grudnia 2025
Łączna wartość umów
184 734 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 184 734,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA RADZIŁÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450669737

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

pl. 500-lecia 14

1.5.2.)Miejscowość

Radziłów

1.5.3.)Kod pocztowy

19-213

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL843 - Suwalski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@gminaradzilow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.radzilow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-395ce1bc-b92b-4505-a80b-ce8abdb9b3f8

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywne dostawy oleju napędowego, etyliny Pb 95 do pojazdów oraz sprzętu Zakładu Komunalnego w Radziłowie w 2026 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-395ce1bc-b92b-4505-a80b-ce8abdb9b3f8

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00614638

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00550847

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

In.271.23.2025 AM

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć I: Dostawa etyliny PB 95
1) Przewidywane zapotrzebowanie na zakup paliwa w okresie trwania umowy:
a) benzyna bezołowiowa Pb 95 – 3 400 litrów
2) Zamawiający zastrzega sobie prawo ograniczenia przedmiotu umowy w zakresie ilościowym i asortymentowym o 30%, w przypadku, gdy z powodów ekonomicznych, bieżących potrzeb lub innych, nie będzie to leżało w interesie Zamawiającego.
3) W związku z ograniczeniem przez Zamawiającego przedmiotu umowy, Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego.
4) Zamówienie będzie realizowane w postaci świadczeń cząstkowych sprzedaży i tankowania w ilościach pokrywających bieżące potrzeby Zamawiającego na podstawie jego jednostronnych dyspozycji.
5) Zamawiający wymaga, aby miejscem realizacji dostaw było położone w miejscowości Radziłów lub w odległości nie większej niż 6 km od Urzędu Gminy w Radziłowie, licząc drogami publicznymi, zapewniająca możliwość tankowania paliwa z dystrybutora minimum w godzinach pracy Zamawiającego tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00- 15:00.
6) Zamawiający nie przewiduje magazynowania paliw we własnych zbiornikach. Tankowania będą się odbywały bezpośrednio do pojazdów służbowych Zamawiającego.
7) Wykonawca zobowiązuje się dostarczać paliwa spełniające wymagania jakościowe określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych.
8) Wykonawca na każde żądanie Zamawiającego okaże certyfikat jakości paliwa oraz dokument określający źródło paliwa.
9) Zamawiający nie przewiduje użycia kart paliwowych.

4.5.3.)Główny kod CPV

09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

4.5.5.)Wartość części

15425,80 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć II: Dostawa oleju napędowego B0
1) Przewidywane zapotrzebowanie na zakup oleju napędowego B0 w okresie trwania umowy wynosi 31 100 litrów. Tankowania będą się odbywały do zbiornika-dystrybutora Zamawiającego o pojemności 2500 litrów, znajdującego się na terenie miejscowości Radziłów.
2) Zamawiający zastrzega sobie prawo ograniczenia przedmiotu umowy w zakresie ilościowym i asortymentowym o 30%, w przypadku, gdy z powodów ekonomicznych, bieżących potrzeb lub innych, nie będzie to leżało w interesie Zamawiającego.
3) W związku z ograniczeniem przez Zamawiającego przedmiotu umowy, Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego.
4) Dostawa oleju napędowego będzie odbywać się sukcesywnie, w miarę potrzeby Zamawiającego, każdorazowo na podstawie zamówienia częściowego składanego przez Zamawiającego, określającego ilość dostawy:
- zamówienia częściowe będą składane przez Zamawiającego telefonicznie, e-mailem lub za pośrednictwem faksu,
- Wykonawca zapewni transport oleju napędowego środkami transportu do tego przystosowanymi tj. autocysterną wyposażoną w legalizowany przepływomierz,
- olej napędowy musi być dostarczany w dni robocze dla Zamawiającego w godzinach 7.00 - 15.00 w terminie 3 dni od dnia złożenia zamówienia,
- w przypadku stwierdzenia przez Zamawiającego wad oleju napędowego, Wykonawca w terminie 2 dni od daty zgłoszenia wad odbierze na własny koszt wadliwy olej i dostarczy wolny od wad w terminie 2 dni roboczych od dnia odbioru wadliwego oleju,
- rozliczenie każdorazowego tankowania odbywać się będzie w oparciu o ilości rzeczywiście zatankowanego paliwa, według wskazań przepływomierza.
5) Wykonawca zobowiązuje się dostarczać paliwa spełniające wymagania jakościowe określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych.
6) Wykonawca na każde żądanie Zamawiającego okaże certyfikat jakości paliwa oraz dokument określający źródło paliwa.
7) Zamawiający nie przewiduje użycia kart paliwowych.

4.5.3.)Główny kod CPV

09134100-8 - Olej napędowy

4.5.5.)Wartość części

156122 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 05.12.2025 r. do godz. 9.00, do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta w zakresie I części zamówienia.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

184734,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

191265,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

184734,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Auto-Myjnia, Hurtowa i Detaliczna Sprzedaż Paliw Płynnych i Gazowych Adam Kozłowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 790136294

7.3.3)Ulica

Aleje Lipowe 1D

7.3.4)Miejscowość

Olecko

7.3.5)Kod pocztowy

19-400

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

184734,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09132100-4Benzyna bezołowiowa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
318 667 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
136 585 zł455 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
318 415 zł
Źródło próbki
CPV 09132100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
136 585 zł
Mediana
318 667 zł
Górny kwartyl
455 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Radziłów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radziłów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 184 734 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09132100-4 (Benzyna bezołowiowa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Auto-Myjnia, Hurtowa i Detaliczna Sprzedaż Paliw Płynnych i Gazowych Adam Kozłowski (Olecko). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.