Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
7 149 990 zł
Umowa zawarta
16 grudnia 2025
Okres realizacji
do 30 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 7 011 000 zł – 7 149 990 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 2% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Udzielenie dodatkowej gwarancji i rękojmi na robotę budowlaną20%Doświadczenie kierownika budowy w specjalności konstrukcyjno–budowlanej bez ograniczeń, up20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Tworzenie miejsc opieki w miejskim żłobku Radosny Zakątek w Jarosławiu” w ramach programu „Aktywny Maluch 2022-2029” w formule zaprojektuj i wybuduj.

Zamawiający Gmina Miejska Jarosław (Jarosław, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „„Tworzenie miejsc opieki w miejskim żłobku Radosny Zakątek w Jarosławiu” w ramach…”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Remontowo-Budowlana "BIG-BUD" Robert Jaremko. Wartość umowy: 7 149 990 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina Miejska JarosławJarosław, Podkarpackie (powiat Jarosławski →)opublikowano 19 grudnia 2025
Wartość umowy
7 149 990 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Remontowo-Budowlana "BIG-BUD" Robert Jaremko (Laszki), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 7 149 990,00 zł (umowę zawarto 16 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 7 011 000,00 zł do 7 149 990,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail