Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
211 599 zł
Umowa zawarta
16 grudnia 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 211 599 zł – 309 869 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi portierskie na terenie Nadleśnictwa Dukla oraz Leśnego Ośrodka Nasiennego w 2026 roku

Zamawiający Nadleśnictwo Dukla (Równe, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi portierskie na terenie Nadleśnictwa Dukla oraz Leśnego Ośrodka Nasiennego w 2026…”, wybierając ofertę wykonawcy DARIUSZ SIEJKO GUARDIA. Wartość umowy: 211 599 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Nadleśnictwo DuklaRówne, Podkarpackie (powiat Krośnieński →)opublikowano 19 grudnia 2025
Wartość umowy
211 599 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 listopada 2025

    Termin ofert: 25 listopada 2025 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 grudnia 2025

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DARIUSZ SIEJKO GUARDIA (Czułów).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 211 599,36 zł (umowę zawarto 16 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 211 599,36 zł do 309 869,47 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Nadleśnictwo Dukla

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370014604

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Popardy 44

1.5.2.)Miejscowość

Równe

1.5.3.)Kod pocztowy

38-451

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.7.)Numer telefonu

13-43-73-950

1.5.8.)Numer faksu

13-43-73-966

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dukla@krosno.lasy.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://dukla.krosno.lasy.gov.pl/witamy

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_dukla/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Leśnictwo

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi portierskie na terenie Nadleśnictwa Dukla oraz Leśnego Ośrodka Nasiennego w 2026 roku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d3795537-f347-42e4-aaea-aa6524e91921

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00610812

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00201663/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Usługi portierskie na terenie Nadleśnictwa Dukla oraz Leśnego Ośrodka Nasiennego w roku 2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00537015

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SA.270.21.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

315000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia są usługi portierskie wykonywane na terenie siedziby Nadleśnictwa Dukla oraz Leśnego Ośrodka Nasiennego w Równem w roku 2025.
2) Zamawiający na podstawie przepisu art. 60 pkt 1 PZP zastrzega obowiązek osobistej realizacji przez Wykonawcę kluczowych zadań wchodzących w skład przedmiotu zamówienia tj.:
a) Wykonywanie czynności portierskich na terenie siedziby Nadleśnictwa Dukla oraz Leśnego Ośrodka Nasiennego w Równem, zgodnie z opracowanym przez Wykonawcę comiesięcznym harmonogramem dyżuru, zaakceptowanym przez Zamawiającego:
- w dni robocze w godzinach od 15ºº do 7ºº
- w dni wolne od pracy całodobowo;
b) Po zdaniu kluczy do nadzorowanych obiektów przez pracowników Nadleśnictwa lub osoby uprawnione (np. świadczące usługi na rzecz Nadleśnictwa), sprawdzenie
i zabezpieczenie wszystkich wejść do obiektów, w tym zamknięcie okien oraz zamknięcie bram wjazdowych;
c) Przechowywanie i wydawanie kluczy do nadzorowanych obiektów uprawnionym pracownikom Nadleśnictwa Dukla lub innym osobom uprawnionym (np. świadczącym usługi na rzecz Nadleśnictwa);
d) Prowadzenie w książce zmian dyżuru, raportu ujmującego stan nadzorowanych urządzeń, środków transportu, przebywania pracowników i osób obcych po godzinach pracy na terenie nadzorowanych obiektów Nadleśnictwa Dukla, a także potwierdzenie zdania i przyjęcia dyżurowania. Zamawiający wymaga podpisania umowy dotyczącej powierzenia przetwarzania danych osobowych, zgonie z przepisami rozporządzenia RODO;
e) Włączanie o zmierzchu i wyłączanie o świcie oświetlenia zewnętrznego;
f) Podstawowa obsługa instalacji alarmowej w budynku administracyjnym Nadleśnictwa Dukla oraz budynku Przechowalni Nasion w Równem (Zamawiający wymaga znajomości przez personel Wykonawcy obsługi instalacji);
g) Rejestrowanie czasu wjazdu i wyjazdu pojazdów w godzinach 15:00 – 7:00 w dni robocze oraz przez całą dobę w soboty, niedziele i święta, a także inne dni wolne od pracy;
h) Rejestrowanie pracowników oraz innych osób przebywających na nadzorowanym terenie Nadleśnictwa Dukla, w dni robocze po godzinach pracy oraz przez całą dobę
w soboty, niedziele i święta, a także w inne dni wolne od pracy;
i) Dozór terenu wchodzącego w skład nadzorowanych obiektów w celu kontroli nad przebywaniem osób nieupoważnionych;
j) Obsługa połączeń telefonicznych niezbędnych do szybkiego powiadamiania
o zaistniałych zdarzeniach losowych (Zamawiający wymaga znajomości wykazu połączeń);
k) Nadzór nad urządzeniami: szafa wyłuszczarska, suszarnia nasion buka, agregaty chłodnicze:
- w dni robocze dla LON w godzinach od 15ºº do 7ºº
- w dni wolne od pracy całodobowo;
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
4) Zamawiający dopuszcza możliwość zaangażowania do realizacji zamówienia podwykonawców, w zakresie obejmującym czynności pomocnicze tj. w szczególności polegające na odśnieżaniu w okresie opadów śniegu wjazdu głównego na teren LON Równe oraz siedziby Nadleśnictwa, a także parkingu przed budynkiem administracyjnym oraz dojścia z parkingu do budynku o ogólnej powierzchni - 800m2.

4.5.3.)Główny kod CPV

98341120-2 - Usługi portierskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

98341130-5 - Usługi stróżowania

98341140-8 - Usługi dozorowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

211599,36 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

309869,47 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

211599,36 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DARIUSZ SIEJKO GUARDIA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6871815398

7.3.3)Ulica

195

7.3.4)Miejscowość

Czułów

7.3.5)Kod pocztowy

32-060

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

211599,36 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Wartość zamówienia – Kwota netto
Cena lub koszt oferty z najniższą/najwyższą ceną lub kosztem – Kwota brutto
Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia – Kwota brutto
Wartość umowy/umowy ramowej – Kwota brutto

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nadleśnictwo Dukla prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Równe.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 211 599 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 98341120-2 (Usługi portierskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: DARIUSZ SIEJKO GUARDIA (Czułów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.