Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 192 320 zł
Umowa zawarta
18 grudnia 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Mircze

Zamawiający Gmina Mircze (Mircze, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych…”, wybierając ofertę wykonawcy MIR-EKO Sp. z o. o. Wartość umowy: 1 192 320 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina MirczeMircze, Lubelskie (powiat Hrubieszowski →)opublikowano 18 grudnia 2025
Wartość umowy
1 192 320 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 grudnia 2025

    Termin ofert: 9 grudnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 grudnia 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MIR-EKO Sp. z o. o. (Mircze), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 192 320,00 zł (umowę zawarto 18 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail