Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
466 678 zł
Umowa zawarta
8 października 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2027
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 466 678 zł – 501 794 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY GMINY CZERNIEWICE I JEJ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH

Zamawiający Gmina Czerniewice (Czerniewice, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY GMINY CZERNIEWICE I JEJ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH”, wybierając ofertę wykonawcy ENERGA OBRÓT SA. Wartość umowy: 466 678 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina CzerniewiceCzerniewice, Łódzkieopublikowano 17 grudnia 2025
Wartość umowy
466 678 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 września 2025

    Termin ofert: 17 września 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 grudnia 2025

    9 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ENERGA OBRÓT SA (Gdańsk).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 466 678,41 zł (umowę zawarto 8 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 466 678,41 zł do 501 793,79 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail