Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
732 600 zł
Umowa zawarta
10 grudnia 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 732 600 zł – 1 058 940 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi na terenie Gminy Paczków w okresie styczeń-grudzień 2026 roku

Zamawiający Ośrodek Pomocy Społecznej w Paczkowie (Paczków, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi na…”, wybierając ofertę wykonawcy Centrum Rozwoju Personalnego. Grzegorz GOS. Wartość umowy: 732 600 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Ośrodek Pomocy Społecznej w PaczkowiePaczków, Opolskie (powiat Nyski →)opublikowano 17 grudnia 2025
Wartość umowy
732 600 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~1,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 listopada 2025

    Termin ofert: 27 listopada 2025 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 grudnia 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Centrum Rozwoju Personalnego. Grzegorz GOS (Nysa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 732 600,00 zł (umowę zawarto 10 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 732 600,00 zł do 1 058 940,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail