Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
89 426 zł
Umowa zawarta
25 listopada 2025
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 89 426 zł – 136 765 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużenie okresy gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

dostawa sprzętu teleinformatycznego w ramach projektu „Elektronik – nowy impuls”

Zamawiający Zespół Szkół Elektroniczno-informatycznych im. Jana Szczepanika (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „dostawa sprzętu teleinformatycznego w ramach projektu „Elektronik – nowy impuls””, wybierając ofertę wykonawcy PROMTEL Kamil Olszewski Ul. Wiosenna 3/58, 03-749 Warszawa. Wartość umowy: 89 426 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
89 426 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 października 2025

    Termin ofert: 21 października 2025 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    16 grudnia 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PROMTEL Kamil Olszewski Ul. Wiosenna 3/58, 03-749 Warszawa (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 89 425,92 zł (umowę zawarto 25 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 89 425,92 zł do 136 764,64 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRONICZNO-INFORMATYCZNYCH IM. JANA SZCZEPANIKA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000184046

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Strykowska 10/18

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

91-725

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

projekt@zsp10.elodz.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.elektronik.lodz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b7e43646-2369-46bb-8231-d19b8fdc760c

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

dostawa sprzętu teleinformatycznego w ramach projektu „Elektronik – nowy impuls”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b7e43646-2369-46bb-8231-d19b8fdc760c

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00604106

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00083333/11/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.19 dostawa sprzętu teleinformatycznego - PROJEKT „Elektronik – nowy impuls”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Elektronik – nowy impuls” nr FELD.08.08-IZ.00-0037/23 Projekt realizowany w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00468346

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

10/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

128582,04 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Lp. Nazwa Liczba sztuk / zestawów
1 Centrala/serwer telekomunikacyjny/call manager 6
2 Zarządzalny (L2 & L3) przełącznik sieciowy z PoE (IEEE 802.3af). 6
3 Brama głosowa, bez modułów 6
4 Moduł ISDN-PRI-E1 3
5 Moduł ISDN-BRI 6
6 Moduł GSM 6
7 Antena GSM montowana na magnes 12
8 Moduł FXO 6
9 Moduł FXS 6
10 Stojak RACK 19" 42U 6
11 Patch Panel 1U 6
12 Listwa zasilająca 6
13 Moduł portów systemowych 6
14 Aparat telefoniczny systemowy 6
15 Aparat telefoniczny systemowy IP 6
16 Uniwersalny aparat telefoniczny VoIP 13
17 Bezprzewodowy system telefoniczny DECT IP 4
18 Bezprzewodowy system telefoniczny DECT IP 6

4.5.3.)Główny kod CPV

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

89425,92 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

136764,64 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

89425,92 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PROMTEL Kamil Olszewski Ul. Wiosenna 3/58, 03-749 Warszawa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

671-167-00-05

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

89425,92 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39162110-9Sprzęt dydaktyczny
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
231 541 zł
Próbka: 47 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
71 107 zł433 530 zł
Rozstęp międzykwartylowy
362 422 zł
Źródło próbki
CPV 39162· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
71 107 zł
Mediana
231 541 zł
Górny kwartyl
433 530 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Elektroniczno-informatycznych im. Jana Szczepanika prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 89 426 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39162110-9 (Sprzęt dydaktyczny). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PROMTEL Kamil Olszewski Ul. Wiosenna 3/58, 03-749 Warszawa (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.