Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
608 850 zł
Umowa zawarta
25 listopada 2025
Okres realizacji
do 24 lipca 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 608 850 zł – 1 221 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji na roboty budowlane oraz dostarczone i wbudowane materiały40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„BUDOWA OBIEKTU MAŁEJ ARCHITEKTURY TORU ROWEROWEGO TYPU PUMP TRACK”.

Zamawiający Gmina Łambinowice (Łambinowice, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „„BUDOWA OBIEKTU MAŁEJ ARCHITEKTURY TORU ROWEROWEGO TYPU PUMP TRACK””, wybierając ofertę wykonawcy Arek Bike Camp Arkadiusz Perin. Wartość umowy: 608 850 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina ŁambinowiceŁambinowice, Opolskie (powiat Nyski →)opublikowano 16 grudnia 2025
Wartość umowy
608 850 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Arek Bike Camp Arkadiusz Perin (Ustroń), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 608 850,00 zł (umowę zawarto 25 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 608 850,00 zł do 1 221 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 24 lipca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail