Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
238 160 zł
Umowa zawarta
1 grudnia 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 238 160 zł – 294 840 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa suchej karmy bytowej dla kotów wolno żyjących

Zamawiający Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa suchej karmy bytowej dla kotów wolno żyjących”, wybierając ofertę wykonawcy Marian Jakubowicz VET-POL. Wartość umowy: 238 160 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we WrocławiuWrocław, Dolnośląskieopublikowano 16 grudnia 2025
Wartość umowy
238 160 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 października 2025

    Termin ofert: 7 listopada 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    16 grudnia 2025

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Marian Jakubowicz VET-POL (Legnica), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 238 160,00 zł (umowę zawarto 1 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 238 160,00 zł do 294 840,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 00702566400048

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ślazowa 2

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

51-007

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.)Numer telefonu

48 504 735 105

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

aleksandra.cukier@toz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

schroniskowroclaw.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zwierzeta19.ezamawiajacy.pl/pn/zwierzeta19/demand/241282/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa suchej karmy bytowej dla kotów wolno żyjących

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-75fdef84-b8fd-474c-b63e-250cfe396d51

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00601887

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00483454

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PZP/1/2/karma/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa suchej karmy bytowej dla kotów wolno żyjących
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa suchej karmy bytowej „WHISKAS” producenta „Mars” dla kotów, o zróżnicowanym smaku mięsnym (z wyłączeniem wołowiny), dla kotów wolno żyjących, w planowanej ilości 26 000 kg (dwadzieścia sześć tysięcy kilogramów). Zawartość składnika decydującego o smaku mięsnym karmy (drób, jagnięcina) powinien mieć odzwierciedlenie w nazwie handlowej produktu.

4.5.3.)Główny kod CPV

15713000-9 - Karma dla zwierząt domowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15713000-9 - Karma dla zwierząt domowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

238160 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

294840 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

238160 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Marian Jakubowicz VET-POL

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6910000158

7.3.3)Ulica

Kolejowa 1

7.3.4)Miejscowość

Legnica

7.3.5)Kod pocztowy

59-220

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

238160 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15713000-9Karma dla zwierząt domowych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 238 160 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15713000-9 (Karma dla zwierząt domowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Marian Jakubowicz VET-POL (Legnica). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.