Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
177 981 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    169 740 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    8241 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Konserwacja i przegląd wojskowej bocznicy kolejowej nr 165 w Łasku

Zamawiający 32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku (Łask, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Konserwacja i przegląd wojskowej bocznicy kolejowej nr 165 w Łasku”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 177 981 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: 32 Baza Lotnictwa Taktycznego w ŁaskuŁask, Łódzkie (powiat Łaski →)opublikowano 15 grudnia 2025
Łączna wartość umów
177 981 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 października 2025

    Termin ofert: 6 listopada 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    15 grudnia 2025

    3 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Biuro Usług Kolejowych Sp. z o.o. (część 1); JALEX Sp. z o.o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 177 981,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail