Dostawa 4000 ton kruszywa łamanego
Zamawiający Powiat Iławski - Powiatowy Zarząd Dróg w Iławie (Iława, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa 4000 ton kruszywa łamanego”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 243 528 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=128, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,1 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
20 października 2025
Termin ofert: 28 października 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
18 listopada 2025
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
15 grudnia 2025
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | POWIAT IŁAWSKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W IŁAWIE |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 510854569 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Tadeusza Kościuszki 33A |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Iława |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 14-200 |
| 1.4.4.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL621 - Elbląski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | pzd@powiat-ilawski.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://powiat-ilawski.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-48896807-d325-4397-a19f-cc7106c9d9be |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00599537 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-12-15 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00485135 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa 4000 ton kruszywa łamanego |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest dostawa kruszywa łamanego frakcji 2-31,5 mm w ilości 3500 ton oraz frakcji 31,5-63 mm w ilości 500 ton. 2. Zakres dostawy | a) kruszywo łamane frakcji 2-31,5 mm należy dostarczyć do: - do Obwodu Drogowego w Iławie 1500 ton (adres dostawy: 14-200 Iława, Plac za Ul. Lubawską 8B) - do Obwodu Drogowego w Suszu 2000 ton (adres dostawy: 14-240 Susz, Karolewo 17) b) kruszywo łamane frakcji 31,5-63 mm należy dostarczyć do: - do Obwodu Drogowego w Suszu 500 ton (adres dostawy: 14-240 Susz, Karolewo 17) |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 14212200-2 - Kruszywo |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-11-14 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2025-12-12 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Sklep "ROLNIK" Halina Matusiak |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8770000069 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Kopernika 2 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Nowe Miasto Lubawskie |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 13-300 |
| 4.3.6.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 570720,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00537561/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 570720,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.