Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
321 645 zł
Umowa zawarta
11 grudnia 2025
Okres realizacji
14 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Skrócenie terminu dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup traktora komunalnego wraz z osprzętem

Zamawiający Gmina Markuszów (Markuszów, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup traktora komunalnego wraz z osprzętem”, wybierając ofertę wykonawcy Rolkoma Sp. z o.o. Wartość umowy: 321 645 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina MarkuszówMarkuszów, Lubelskie (powiat Puławski →)opublikowano 12 grudnia 2025
Wartość umowy
321 645 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Rolkoma Sp. z o.o. (Marynin).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 321 645,00 zł (umowę zawarto 11 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 14 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail