Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
241 159 zł
Umowa zawarta
10 grudnia 2025
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena80%Czas realizacji reklamacji10%Najkrótszy czas dostawy10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa wodomierzy oraz modułów radiowych do magazynu Zamawiającego

Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. (Busko-Zdrój, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa wodomierzy oraz modułów radiowych do magazynu Zamawiającego”, wybierając ofertę wykonawcy PHU PAGOS Adam Karpiuk. Wartość umowy: 241 159 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
241 159 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PHU PAGOS Adam Karpiuk (Łomazy), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 241 158,72 zł (umowę zawarto 10 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 260248572

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Łagiewnicka 25

1.5.2.)Miejscowość

Busko-Zdrój

1.5.3.)Kod pocztowy

28-100

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.)Numer telefonu

41 378 24 77

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@mpgkbusko.pl / zamowienia@mpgkbusko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mpgkbusko.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://mpgkbusko.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Dostarczanie wody, odprowadzanie ścieków

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa wodomierzy oraz modułów radiowych do magazynu Zamawiającego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ae58a4cc-96cb-4fed-aec3-cccd7d497394

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00595661

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00539615

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZZ.261.12.2025.PU

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wodomierzy oraz modułów radiowych do magazynu Zamawiającego zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

38421100-3 - Wodomierze

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

241158,72 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

241158,72 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

241158,72 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PHU PAGOS Adam Karpiuk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5371405171

7.3.3)Ulica

Dubów 111 b

7.3.4)Miejscowość

Łomazy

7.3.5)Kod pocztowy

21-532

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

241158,72 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38421100-3Wodomierze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
878 900 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
809 278 zł2 800 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 990 722 zł
Źródło próbki
CPV 38421100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
809 278 zł
Mediana
878 900 zł
Górny kwartyl
2 800 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Busko-Zdrój.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 241 159 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38421100-3 (Wodomierze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PHU PAGOS Adam Karpiuk (Łomazy). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.