Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
5 448 900 zł
Umowa zawarta
10 grudnia 2025
Okres realizacji
365 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 5 448 900 zł – 6 517 770 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ROBOTY BUDOWLANE-BUDYNEK ZST PRZY UL. PARKOWEJ W TCZEWIE W RAMACH ZADANIA PN. „POPRAWA JAKOŚCI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W SZKOŁACH PONADPODSTAWOWYCH POWIATU TCZEWSKIEGO-POPRZEZ PRACE BUDOWLANE-ETAP II"

Zamawiający Powiat Tczewski (Tczew, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „ROBOTY BUDOWLANE-BUDYNEK ZST PRZY UL. PARKOWEJ W TCZEWIE W RAMACH ZADANIA PN. POPRAWA…”, wybierając ofertę wykonawcy Hydratec Sp. z o.o. Wartość umowy: 5 448 900 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Powiat TczewskiTczew, Pomorskie (powiat Tczewski →)opublikowano 11 grudnia 2025
Wartość umowy
5 448 900 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Hydratec Sp. z o.o. (Białystok), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 5 448 900,00 zł (umowę zawarto 10 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 5 448 900,00 zł do 6 517 770,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 365 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail