Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 053 915 zł
Umowa zawarta
3 grudnia 2025
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktur20%Emisja spalin pojazdów wg normy min.EURO 5 lub równoważnej20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Jednorożec

Zamawiający Gmina Jednorożec (Jednorożec, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Jednorożec”, wybierając ofertę wykonawcy BIS BŁYSK Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 053 915 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina JednorożecJednorożec, Mazowieckie (powiat Przasnyski →)opublikowano 11 grudnia 2025
Wartość umowy
1 053 915 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BIS BŁYSK Sp. z o.o. (Maków Mazowiecki), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 053 914,66 zł (umowę zawarto 3 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail