Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
609 000 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia są dostawy sprzętu i wyposażenia w ramach zadania „Realizacja Programu ochrony ludności i obrony cywilnej w 2025 roku na terenie Gminy Wieruszów w zakresie zadań własnych”. Postępowanie prowadzone jest w 4 częściach;
    Pompier Marcin Gruca· Kuźnica Skakawska
    Wartość umowy
    178 000 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia są dostawy sprzętu i wyposażenia w ramach zadania „Realizacja Programu ochrony ludności i obrony cywilnej w 2025 roku na terenie Gminy Wieruszów w zakresie zadań własnych”. Postępowanie prowadzone jest w 4 częściach;
    Pompier Marcin Gruca· Kuźnica Skakawska
    Wartość umowy
    225 000 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia są dostawy sprzętu i wyposażenia w ramach zadania „Realizacja Programu ochrony ludności i obrony cywilnej w 2025 roku na terenie Gminy Wieruszów w zakresie zadań własnych”. Postępowanie prowadzone jest w 4 częściach;
    Pompier Marcin Gruca· Kuźnica Skakawska
    Wartość umowy
    80 000 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przedmiotem zamówienia są dostawy sprzętu i wyposażenia w ramach zadania „Realizacja Programu ochrony ludności i obrony cywilnej w 2025 roku na terenie Gminy Wieruszów w zakresie zadań własnych”. Postępowanie prowadzone jest w 4 częściach;
    Pompier Marcin Gruca· Kuźnica Skakawska
    Wartość umowy
    126 000 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Skrócenie terminu wykonania dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Realizacja Programu ochrony ludności i obrony cywilnej w 2025 roku na terenie Gminy Wieruszów w zakresie zadań własnych

Zamawiający Gmina Wieruszów (Wieruszów, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Realizacja Programu ochrony ludności i obrony cywilnej w 2025 roku na terenie Gminy…”, wybierając ofertę wykonawcy Pompier Marcin Gruca. Łączna wartość umów: 609 000 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina WieruszówWieruszów, Łódzkie (powiat Wieruszowski →)opublikowano 11 grudnia 2025
Łączna wartość umów
609 000 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 4 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Pompier Marcin Gruca za łącznie 609 000,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Wieruszów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 250855392

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 1-7

1.5.2.)Miejscowość

Wieruszów

1.5.3.)Kod pocztowy

98-400

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

um@wieruszow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wieruszow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c88ef60e-ea9a-436d-8bfc-6e3a387a637b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Realizacja Programu ochrony ludności i obrony cywilnej w 2025 roku na terenie Gminy Wieruszów w zakresie zadań własnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c88ef60e-ea9a-436d-8bfc-6e3a387a637b

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00592104

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00054154/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Doposażenie bazy magazynowej OC

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00544222

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZR.271.38.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są dostawy sprzętu i wyposażenia w ramach zadania „Realizacja Programu ochrony ludności i obrony cywilnej w 2025 roku na terenie Gminy Wieruszów w zakresie zadań własnych”.
Postępowanie prowadzone jest w 4 częściach;
Część 1 zamówienia: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3A do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne

4.5.5.)Wartość części

145406,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są dostawy sprzętu i wyposażenia w ramach zadania „Realizacja Programu ochrony ludności i obrony cywilnej w 2025 roku na terenie Gminy Wieruszów w zakresie zadań własnych”.
Postępowanie prowadzone jest w 4 częściach;
Część 2 zamówienia: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3B do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa

4.5.5.)Wartość części

187601,63 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są dostawy sprzętu i wyposażenia w ramach zadania „Realizacja Programu ochrony ludności i obrony cywilnej w 2025 roku na terenie Gminy Wieruszów w zakresie zadań własnych”.
Postępowanie prowadzone jest w 4 częściach;
Część 3 zamówienia: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3C do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

42120000-6 - Pompy i sprężarki

4.5.5.)Wartość części

58536,59 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są dostawy sprzętu i wyposażenia w ramach zadania „Realizacja Programu ochrony ludności i obrony cywilnej w 2025 roku na terenie Gminy Wieruszów w zakresie zadań własnych”.
Postępowanie prowadzone jest w 4 częściach;
Część 4 zamówienia: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3D do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39522530-1 - Namioty

4.5.5.)Wartość części

105284,55 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

178000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

359509,36 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

178000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Pompier Marcin Gruca

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 527743954

7.3.4)Miejscowość

Kuźnica Skakawska

7.3.5)Kod pocztowy

98-400

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

178000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

11 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

225000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

526221,95 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

225000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Pompier Marcin Gruca

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 527743954

7.3.4)Miejscowość

Kuźnica Skakawska

7.3.5)Kod pocztowy

98-400

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

225000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

11 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

80000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

290329,35 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

80000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Pompier Marcin Gruca

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 527743954

7.3.4)Miejscowość

Kuźnica Skakawska

7.3.5)Kod pocztowy

98-400

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

80000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

11 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

126000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

611279,39 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

126000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Pompier Marcin Gruca

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 527743954

7.3.4)Miejscowość

Kuźnica Skakawska

7.3.5)Kod pocztowy

98-400

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

126000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

11 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wieruszów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wieruszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 609 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31682530-4 (Awaryjne urządzenia energetyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Pompier Marcin Gruca (Kuźnica Skakawska). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.