Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
545 874 zł
Umowa zawarta
4 grudnia 2025
Okres realizacji
14 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 545 874 zł – 798 000 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup koparko-ładowarki z przeznaczeniem dla ZWiK Żarów

Zamawiający Gmina Żarów (Żarów, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup koparko-ładowarki z przeznaczeniem dla ZWiK Żarów”, wybierając ofertę wykonawcy Osadkowski Sp. zo.o. Wartość umowy: 545 874 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina ŻarówŻarów, Dolnośląskie (powiat Świdnicki →)opublikowano 11 grudnia 2025
Wartość umowy
545 874 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Osadkowski Sp. zo.o. (Bierutów).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 545 874,00 zł (umowę zawarto 4 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 545 874,00 zł do 798 000,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 14 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail