Doposażenie magazynu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej gminy Naruszewo
Zamawiający Gmina Naruszewo (Naruszewo, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Doposażenie magazynu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej gminy Naruszewo”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=524, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
22 października 2025
Termin ofert: 30 października 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
10 grudnia 2025
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
10 grudnia 2025
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA NARUSZEWO |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 130378278 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | 19A |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Naruszewo |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 09-152 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL922 - Ciechanowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 236631051 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | gmina@naruszewo.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.naruszewo.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-70343fda-6a0d-41d3-b03b-ac5f3c1bbfaa |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00588979 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-12-10 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00489320 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Doposażenie magazynu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej gminy Naruszewo |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Zakres rzeczowy zamówienia. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 44613400-4 - Pojemniki do przechowywania |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 39522520-8 - Łóżka polowe 33182100-0 - Defibrylatory 31120000-3 - Generatory 39522530-1 - Namioty 44174000-0 - Folia 42122230-1 - Pompy podawcze 42122000-0 - Pompy 31521320-3 - Latarki 39721320-1 - Osuszacze powietrza 44611400-0 - Cysterny do przechowywania 39715200-9 - Urządzenia grzewcze 44611500-1 - Zbiorniki na wodę |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-11-18 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 21 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | d4i Paweł Warzybok |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5252319459 |
| 4.3.3.) | Ulica | Głogowska 4 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 01-743 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 34440,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00588806/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-09 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 34440,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
Część 2. Zakup i dostawa kontenera magazynowego 40’ oraz kontenera magazynowego 20’
Część 3, Zakup i dostawa: Defibrylatora AED, Agregatu prądotwórczego, Ratowniczego namiotu pneumatycznego, Plandeki, Pompy do wody zanieczyszczonej, Pompy szlamowej, Latarki, Osuszacza powietrza, Nagrzewnicy olejowej
Część 4. Zakup i dostawa: Zbiornika na paliwo oraz Zbiornika na wodę pitną
Dla cz.2 wpłynęły 2 ofert: Polkont Sp. z o.o. ul. Stary Rynek 15-21 lok 3
85-105 Bydgoszcz NIP 9111819104 za kwotę 37 195,20zł oraz ProEquip Monika Czyżewska
ul. Karmelkowa 33-35 paw. 4 52-437 Wrocław NIP 6151903619 za kwotę 121 770,00zł- umowa została podpisana z Polkont Sp. z o.o. za kwotę brutto 37 195,20zł w dniu 12.11.2025 r. termin realizacji 21dni- realizacja zadania w przewidzianym czasie, wykonana należycie.
Dla Części 3 wpłynęła 1 oferta od ProEquip Monika Czyżewska ul. Karmelkowa 33-35 paw. 4 52-437 Wrocław NIP 6151903619 za 86 100,00zł. Wykonawca uchylił się od podpisania umowy wskutek czego część 3 postępowania została unieważniona-Uzasadnienie prawne unieważnienia: art. 263 ustawy Pzp
Dla Części 4 wpłynęły 3 oferty: Transoil Krzysztof Woliński ul. Woźniaków 40, 99-300 Kutno NIP 7750015021 za kwotę 17 589,00zł, BM Solutions sp. z o.o. ul. Rynek 60, 50-116 Wrocław NIP 8971895707 za kwotę 19 987,50zł, ProEquip Monika Czyżewska ul. Karmelkowa 33-35 paw. 4 52-437 Wrocław NIP 6151903619- umowa została podpisana z Transoil Krzysztof Woliński ul. Woźniaków 40, 99-300 Kutno za kwotę 17 589,00zł w dniu 12.11.2025r. termin realizacji 21 dni, realizacja zadania w przewidzianym czasie, wykonana należycie.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →