Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
171 000 zł
Umowa zawarta
10 grudnia 2025
Okres realizacji
do 29 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 171 000 zł – 298 900 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużony okres udzielonej gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup minikoparki gąsiennicowej z przyczepką transportową w ramach realizacji zadań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej w roku 2025. Zabezpieczenie logistyczne i zapewnienie ciągłości dostaw

Zamawiający Gmina Kunów (Kunów, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup minikoparki gąsiennicowej z przyczepką transportową w ramach realizacji zadań z…”, wybierając ofertę wykonawcy TECHMLEK L. Mitura, J. Drągowski Sp. J. Wartość umowy: 171 000 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina KunówKunów, Świętokrzyskie (powiat Ostrowiecki →)opublikowano 10 grudnia 2025
Wartość umowy
171 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~1,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 listopada 2025

    Termin ofert: 21 listopada 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    10 grudnia 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TECHMLEK L. Mitura, J. Drągowski Sp. J. (Niedźwiada), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 171 000,00 zł (umowę zawarto 10 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 171 000,00 zł do 298 900,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 29 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail