Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 348 759 zł
Umowa zawarta
5 grudnia 2025
Okres realizacji
do 31 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 1 348 759 zł – 1 690 386 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi gminnej nr 104005N Rychliki - Wysoka

Zamawiający Gmina Rychliki (Rychliki, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi gminnej nr 104005N Rychliki - Wysoka”, wybierając ofertę wykonawcy PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG SA. Wartość umowy: 1 348 759 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Gmina RychlikiRychliki, Warmińsko-Mazurskie (powiat Elbląski →)opublikowano 10 grudnia 2025
Wartość umowy
1 348 759 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG SA (STAROGARD GDAŃSKI), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 348 759,49 zł (umowę zawarto 5 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 1 348 759,49 zł do 1 690 385,53 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail