Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
347 179 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa sprzętu komputerowego dla Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ – Formularzu cenowym oraz załączniku Nr 2- Opisie Przedmiotu Zamów
    Wartość umowy
    7809 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa sprzętu komputerowego dla Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1b do SWZ – Formularzu cenowym oraz Załączniku Nr 2- Opisie Przedmiotu Zamów
    Wartość umowy
    17 776 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa sprzętu komputerowego dla Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1c do SWZ – Formularzu cenowym oraz Załączniku Nr 2- Opisie Przedmiotu Zamów
    Wartość umowy
    26 937 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Dostawa sprzętu komputerowego dla Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1d do SWZ – Formularzu cenowym oraz Załączniku Nr 2- Opisie Przedmiotu Zamów
    Wartość umowy
    6384 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Dostawa sprzętu komputerowego dla Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1e do SWZ – Formularzu cenowym oraz Załączniku Nr 2- Opisie Przedmiotu Zamówi
    Wartość umowy
    288 273 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Dodatkowe parametry techniczne Zwstawu komputerowego(P1)40%Okres gwarancji (G)40%Dodatkowe parametry techniczne (P2)60%Dodatkowe parametry techniczne (P3)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu komputerowego dla Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego.

Zamawiający Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego (Radom, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu komputerowego dla Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 347 179 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Uniwersytet Radomski im. Kazimierza PułaskiegoRadom, Mazowieckieopublikowano 9 grudnia 2025
Łączna wartość umów
347 179 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Cocon spółka Akcyjna (części 1, 5); Cocon Spólka Akcyjna (część 2); FORTI Krzysztof Jurek (część 3); Alltech Spółka Jawna, Zdzisław Pająk, Artur Pająk (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 347 178,57 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000805181

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Malczewskiego 29

1.5.2.)Miejscowość

Radom

1.5.3.)Kod pocztowy

26-600

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

szp@urad.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.uniwersytetradom.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7eb74952-10c9-4151-a0e9-051fd7e4c2d4

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sprzętu komputerowego dla Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7eb74952-10c9-4151-a0e9-051fd7e4c2d4

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00586453

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00029944/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.13 Zakup komputerów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

"URad coraz bardziej dostępny" nr FERS.03.01-IP.08-0179/24

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00526431

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

AP-26-27d-25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu komputerowego dla Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ – Formularzu cenowym oraz załączniku Nr 2- Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

30213300-8 - Komputer biurkowy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30231300-0 - Monitory ekranowe

4.5.5.)Wartość części

8400,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu komputerowego dla Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1b do SWZ – Formularzu cenowym oraz Załączniku Nr 2- Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ)

4.5.3.)Główny kod CPV

30213100-6 - Komputery przenośne

4.5.5.)Wartość części

16981,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu komputerowego dla Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1c do SWZ – Formularzu cenowym oraz Załączniku Nr 2- Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ)

4.5.3.)Główny kod CPV

30213100-6 - Komputery przenośne

4.5.5.)Wartość części

22760,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu komputerowego dla Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1d do SWZ – Formularzu cenowym oraz Załączniku Nr 2- Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ)

4.5.3.)Główny kod CPV

30232100-5 - Drukarki i plotery

4.5.5.)Wartość części

4634,20 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu komputerowego dla Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1e do SWZ – Formularzu cenowym oraz Załączniku Nr 2- Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ)

4.5.3.)Główny kod CPV

30213300-8 - Komputer biurkowy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30231300-0 - Monitory ekranowe

4.5.5.)Wartość części

249920,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7809,27 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8107,95 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

7809,27 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Cocon spółka Akcyjna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5761586447

7.3.3)Ulica

ul. Dworcowa 10a

7.3.4)Miejscowość

Olesno

7.3.5)Kod pocztowy

46-300

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

7809,27 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-17

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

17775,96 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

17775,96 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

17775,96 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Cocon Spólka Akcyjna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5761586447

7.3.3)Ulica

Dworcowa 10a

7.3.4)Miejscowość

Olesno

7.3.5)Kod pocztowy

46-300

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

17775,96 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-17

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

26937,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

30258,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

26937,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FORTI Krzysztof Jurek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7961071588

7.3.3)Ulica

M.C. Skłodowskiej 18

7.3.4)Miejscowość

Radom

7.3.5)Kod pocztowy

26-600

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

26937,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-17

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6273,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6383,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6383,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Alltech Spółka Jawna, Zdzisław Pająk, Artur Pająk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7740013894

7.3.3)Ulica

Spółdzielcza 33

7.3.4)Miejscowość

Płock

7.3.5)Kod pocztowy

09-407

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6383,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-17

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

288272,64 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

288272,64 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

288272,64 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Cocon Spółka Akcyjna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5761586447

7.3.3)Ulica

Dworcowa 10a

7.3.4)Miejscowość

Olesno

7.3.5)Kod pocztowy

46-300

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

288272,64 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-17

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30213300-8Komputer biurkowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
282 009 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
151 254 zł1 698 013 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 546 759 zł
Źródło próbki
CPV 30213300· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
151 254 zł
Mediana
282 009 zł
Górny kwartyl
1 698 013 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radom.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 347 179 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30213300-8 (Komputer biurkowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Cocon spółka Akcyjna (Olesno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.