ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

KONSERWOWANIE URZĄDZEŃ WCHODZĄCYCH W SKŁAD WYPOSAŻENIA TECHNICZNEGO DWORCA AUTOBUSOWEGO I PRZEJAZDU DROGOWEGO POD DWORCEM PKP

Zamawiający Miejski Zarząd Ulic i Mostów (Katowice, Śląskie) prowadził postępowanie „KONSERWOWANIE URZĄDZEŃ WCHODZĄCYCH W SKŁAD WYPOSAŻENIA TECHNICZNEGO DWORCA AUTOBUSOWEGO I…”. Termin składania ofert minął 19 stycznia 2026, 09:55. Wadium: 5000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miejski Zarząd Ulic i MostówKatowice, Śląskieopublikowano 9 grudnia 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
5000 zł
Termin składania ofert
19 stycznia 2026, 09:55
Zakończone
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Czas przystąpienia do usunięcia awarii40%

Przebieg postępowania

6 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, czas przystąpienia do usunięcia awarii 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: KONSERWOWANIE URZĄDZEŃ WCHODZĄCYCH W SKŁAD WYPOSAŻENIA TECHNICZNEGO DWORCA AUTOBUSOWEGO I PRZEJAZDU DROGOWEGO POD DWORCEM PKP.

  • 3

    RyzykoWadium: 5 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail