Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
433 575 zł
Umowa zawarta
5 grudnia 2025
Okres realizacji
do 19 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na pojazd40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zakup specjalistycznego pojazdu pomocniczego typu laweta z wyciągarką na potrzeby Komendy Powiatowej PSP w Grodzisku Wlkp."

Zamawiający Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Wielkopolskim (Grodzisk Wielkopolski, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup specjalistycznego pojazdu pomocniczego typu laweta z wyciągarką na potrzeby Komendy…”, wybierając ofertę wykonawcy UNI-TRUCK Sp. Z o.o. Wartość umowy: 433 575 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
433 575 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy UNI-TRUCK Sp. Z o.o. (Zielona Góra).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 433 575,00 zł (umowę zawarto 5 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 19 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Wielkopolskim

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 631284658

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rakoniewicka

1.5.2.)Miejscowość

Grodzisk Wielkopolski

1.5.3.)Kod pocztowy

62-065

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL417 - Leszczyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kppspgrodzisk@psp.wlkp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/kppsp-grodzisk-wielkopolski

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/straz_grodzisk

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Zakup specjalistycznego pojazdu pomocniczego typu laweta z wyciągarką na potrzeby Komendy Powiatowej PSP w Grodzisku Wlkp."

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-819f15a6-7695-4c2e-9f9c-d9f4df56794e

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00584233

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00404842/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Zakup specjalistycznego pojazdu pomocniczego typu laweta z wyciągarką na potrzeby KP PSP w Grodzisku Wlkp.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00557918

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PT.2370.4.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup specjalistycznego pojazdu pomocniczego typu laweta z wyciągarką na potrzeby Komendy Powiatowej PSP w Grodzisku Wlkp.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne stawiane Wykonawcy określa załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34000000-7 - Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34144000-8 - Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania

34223310-2 - Przyczepy ogólnego zastosowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

433575,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

433575,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

433575,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

UNI-TRUCK Sp. Z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9291234953

7.3.3)Ulica

Zjednoczenia 128

7.3.4)Miejscowość

Zielona Góra

7.3.5)Kod pocztowy

65-120

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

433575,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-19

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34000000-7Sprzęt transportowy i produkty pomo…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Wielkopolskim prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grodzisk Wielkopolski.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 433 575 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34000000-7 (Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: UNI-TRUCK Sp. Z o.o. (Zielona Góra). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.