Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Remont budynku Starostwa Powiatowego w Kartuzach przy ul. Dworcowej 1 realizowany w ramach dofinansowania z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków

Zamawiający Powiat Kartuski (Kartuzy, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont budynku Starostwa Powiatowego w Kartuzach przy ul. Dworcowej 1 realizowany w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat KartuskiKartuzy, Pomorskie (powiat Kartuski →)opublikowano 5 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 551 722 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POWIAT KARTUSKI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191674865

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Dworcowa 1

1.4.2.)Miejscowość

Kartuzy

1.4.3.)Kod pocztowy

83-300

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.4.7.)Numer telefonu

58 380-07-85

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

katarzynalange@kartuskipowiat.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.kartuskipowiat.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-05749439-21b3-4339-a7b2-52bad930aa30

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00580346

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-05

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00530950

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Remont budynku Starostwa Powiatowego w Kartuzach przy ul. Dworcowej 1 realizowany w ramach dofinansowania z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III: Wymiana okien i drzwi zewnętrznych wraz z wykonaniem klimatyzacji w budynku Starostwa Powiatowego w Kartuzach przy ul. Dworcowej 1 – W ramach planowanego zadania planuje się wymianę okien i drzwi zewnętrznych w budynku Starostwa Powiatowego w Kartuzach przy ul. Dworcowej 1. Zły stan techniczny okien i drzwi zewnętrznych (co powoduje także straty energii cieplnej) przekłada się na konieczność ich wymiany lub naprawy. Zakłada się, że wymiana na nowe okna lub drzwi (lub dokonanie ich naprawy) nastąpi przy zachowaniu oryginalnej substancji budynku. Ponadto w ramach zadania zakłada się wykonanie w budynku klimatyzacji, gdyż obecnie praca w obiekcie przy wysokich temperaturach jest bardzo niekomfortowa. Zakłada się, że wykonanie klimatyzacji nastąpiłoby w sposób nie naruszający istotnie substancji budynku. Przedmiotowy budynek położony w Kartuzach przy ul. Dworcowej 1 wpisany jest do rejestru zabytków decyzją z dnia 16.02.1979 r. Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Gdańsku znak KLVI/0138/79 pod numerem w rejestrze zabytków A-948 (nowy numer A-807).

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-08

4.2.)Okres realizacji zamówienia

5 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

DOMSTAR Bartosz Tocha

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5911578864

4.3.4.)Miejscowość

Kobyle

4.3.5.)Kod pocztowy

83-236

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

951123,03 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00197501/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-09-15

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

W związku ze stwierdzoną potrzebą malowania pomieszczeń biurowych na parterze i I piętrze budynku Starostwa Powiatowego w Kartuzach przy ul. Dworcowej 1, montażem podtynkowym przewodów do urządzeń klimatyzacyjnych oraz wykonaniem dodatkowej rury (przejścia) pod drogą pod przyszły kabel do agregatu.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zakres zamówienia został rozszerzony o malowanie ścian pomieszczeń biurowych na parterze i pierwszym piętrze budynku przy ul. Dworcowej 1, montaż przewodów do urządzeń klimatyzacyjnych podtynkowo oraz wykonanie dodatkowej rury na kabel do agregatu pod drogą do miejsca gdzie są jednostki zewnętrzne.

5.4.6.)Wartość zmiany

47995,00

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

999118,03 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Kartuski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kartuzy.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.