Wynik częściowy: umowy w 3 z 4 części, 1 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
2 870 123 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    1 795 000 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    124 000 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    951 123 zł
    3 oferty
  4. Unieważniona
    Część 4Montaż i podłączanie agregatu prądotwórczego na potrzeby budynku Starostwa Powiatowego w Kartuzach przy ul. Dworcowej 1 – Zakres obejmuje m.in. dostawę i posadowienie agregatu obok budynku jak i dostosowanie instalacji wewnątrz budynku zgod
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont budynku Starostwa Powiatowego w Kartuzach przy ul. Dworcowej 1 realizowany w ramach dofinansowania z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków

Zamawiający Powiat Kartuski (Kartuzy, Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Remont budynku Starostwa Powiatowego w Kartuzach przy ul. Dworcowej 1 realizowany w…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 2 870 123 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Powiat KartuskiKartuzy, Pomorskie (powiat Kartuski →)opublikowano 18 kwietnia 2025
Łączna wartość umów
2 870 123 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 3 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Concept Bau Krzysztof Wroński (części 1, 2); DOMSTAR Bartosz Tocha (część 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 2 870 123,03 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIAT KARTUSKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191674865

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Dworcowa 1

1.5.2.)Miejscowość

Kartuzy

1.5.3.)Kod pocztowy

83-300

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.5.7.)Numer telefonu

58 380-07-85

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

katarzynalange@kartuskipowiat.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.kartuskipowiat.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/kartuski_powiat

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont budynku Starostwa Powiatowego w Kartuzach przy ul. Dworcowej 1 realizowany w ramach dofinansowania z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-05749439-21b3-4339-a7b2-52bad930aa30

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00197501

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00033968/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.6 remont dachu budynku Starostwa Powiatowego w Kartuzach przy ul. Dworcowej 1

1.1.7 wymiana okien i drzwi zewnętrznych wraz z wykonaniem klimatyzacji w budynku Starostwa Powiatowego w Kartuzach przy ul. Dworcowej 1

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00530950

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RZP.272.2.13.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1276923,90 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I: Remont dachu budynku Starostwa Powiatowego w Kartuzach przy ul. Dworcowej 1 – W ramach planowanego zadania planuje się remont lub przebudowę dachu budynku z dopuszczeniem zmiany pokrycia dachowego na blachę układaną w karo, zgodnie z wytycznymi Pomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Gdańsku. Obecny stan dachu należy uznać za niezadowalający, często pojawiają się przecieki co utrudnia właściwe funkcjonowanie budynku zgodnie z jego przeznaczeniem. Również w ramach zadania zakłada się naprawy/remonty istniejących przeszkleń dachu oraz inne roboty komplementarne związane z remontem. Przedmiotowy budynek położony w Kartuzach przy ul. Dworcowej 1 wpisany jest do rejestru zabytków decyzją z dnia 16.02.1979 r. Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Gdańsku znak KLVI/0138/79 pod numerem w rejestrze zabytków A-948 (nowy numer A-807).

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.)Wartość części

615137,92 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II: Wykonanie przebudowy i remontu wewnątrz budynku Starostwa Powiatowego w Kartuzach przy ul. Dworcowej 1 – W ramach planowanego zadania planuje się przebudowę i remont pomieszczeń wewnątrz budynku Starostwa Powiatowego w Kartuzach przy ul. Dworcowej 1. Obecny układ pomieszczeń w budynku, w szczególności na II piętrze, nie odpowiada obecnym potrzebą użytkowym. W związku z powyższym konieczna jest przebudowa wewnętrzna w budynku pod faktyczne potrzeby. Zarazem zakłada się roboty remontowe wewnątrz budynku. Roboty planuje się przede wszystkim na 2 piętrze budynku. Przedmiotowy budynek położony w Kartuzach przy ul. Dworcowej 1 wpisany jest do rejestru zabytków decyzją z dnia 16.02.1979 r. Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Gdańsku znak KLVI/0138/79 pod numerem w rejestrze zabytków A-948 (nowy numer A-807). Realizacja tej części jest powiązana ze zrealizowaniem części I zamówienia. W przypadku nie wyłonienia Wykonawcy dla części I Zamawiający zastrzega możliwość nie realizowania części II.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.)Wartość części

48775,08 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III: Wymiana okien i drzwi zewnętrznych wraz z wykonaniem klimatyzacji w budynku Starostwa Powiatowego w Kartuzach przy ul. Dworcowej 1 – W ramach planowanego zadania planuje się wymianę okien i drzwi zewnętrznych w budynku Starostwa Powiatowego w Kartuzach przy ul. Dworcowej 1. Zły stan techniczny okien i drzwi zewnętrznych (co powoduje także straty energii cieplnej) przekłada się na konieczność ich wymiany lub naprawy. Zakłada się, że wymiana na nowe okna lub drzwi (lub dokonanie ich naprawy) nastąpi przy zachowaniu oryginalnej substancji budynku. Ponadto w ramach zadania zakłada się wykonanie w budynku klimatyzacji, gdyż obecnie praca w obiekcie przy wysokich temperaturach jest bardzo niekomfortowa. Zakłada się, że wykonanie klimatyzacji nastąpiłoby w sposób nie naruszający istotnie substancji budynku. Przedmiotowy budynek położony w Kartuzach przy ul. Dworcowej 1 wpisany jest do rejestru zabytków decyzją z dnia 16.02.1979 r. Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Gdańsku znak KLVI/0138/79 pod numerem w rejestrze zabytków A-948 (nowy numer A-807).

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.)Wartość części

508751,89 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część IV: Montaż i podłączanie agregatu prądotwórczego na potrzeby budynku Starostwa Powiatowego w Kartuzach przy ul. Dworcowej 1 – Zakres obejmuje m.in. dostawę i posadowienie agregatu obok budynku jak i dostosowanie instalacji wewnątrz budynku zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.)Wartość części

104259,01 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1795000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1795000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1795000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Concept Bau Krzysztof Wroński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5882173879

7.3.4)Miejscowość

Nawcz

7.3.5)Kod pocztowy

84-218

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1795000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

124000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

124000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

124000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Concept Bau Krzysztof Wroński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5882173879

7.3.4)Miejscowość

Nawcz

7.3.5)Kod pocztowy

84-218

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

124000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

951123,03 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1390000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

951123,03 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DOMSTAR Bartosz Tocha

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5911578864

7.3.4)Miejscowość

Kobyle

7.3.5)Kod pocztowy

83-236

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

951123,03 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie w części IV: montaż i podłączanie agregatu prądotwórczego na potrzeby budynku Starostwa Powiatowego w Kartuzach przy ul. Dworcowej 1, na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) zwanej dalej „ustawą Pzp”, który stanowi, że „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: (…) 2) wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu”.
Uzasadnienie faktyczne:
W części IV zamówienia została złożona oferta Wykonawcy KAPIBARA Mateusz MAŁYJUREK SPÓŁKA KOMANDYTOWA, ul. Floriana 7, 44-190 Knurów, która została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 12 ustawy Pzp, z uwagi na niewyrażenie pisemnej zgody na przedłużenie terminu związania ofertą. Zamawiający, przed upływem terminu związania ofertą, na podstawie art. 307 ust. 2 ustawy Pzp pismem z dnia 24 lutego 2025 r. zwrócił się do Wykonawców, którzy złożyli oferty w przedmiotowym postępowaniu z wnioskiem o wyrażenie zgody na przedłużenie terminu związania ofertą o 30 dni, tj. do dnia 30 marca 2025 r. Wykonawca nie złożył w terminie pisemnej odpowiedzi na wniosek Zamawiającego, tym sam uznać należy, że nie wyraził pisemnej zgody na przedłużenie terminu związania ofertą. Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 12 ustawy Pzp „1. Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli: (…) 12) wykonawca nie wyraził pisemnej zgody na przedłużenie terminu związania ofertą;(…)”.

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Kartuski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kartuzy.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2 870 123 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Concept Bau Krzysztof Wroński (Nawcz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.