Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wensday Invest Sp. z o. o.· Poznań
Wartość umowy
289 277 zł
Umowa zawarta
19 listopada 2025
Okres realizacji
do 29 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużenie okresu gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup agregatów prądotwórczych dla szkół na terenie gminy Miłosław

Zamawiający Gmina Miłosław (Miłosław, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup agregatów prądotwórczych dla szkół na terenie gminy Miłosław”, wybierając ofertę wykonawcy Wensday Invest Sp. z o. o. Wartość umowy: 289 277 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina MiłosławMiłosław, Wielkopolskie (powiat Wrzesiński →)opublikowano 5 grudnia 2025
Wartość umowy
289 277 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Wensday Invest Sp. z o. o. (Poznań).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 289 277,23 zł (umowę zawarto 19 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 29 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail