AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa sprzętu i urządzeń wspierających działania ratownicze, ewakuacyjne, medyczne i techniczne w ramach „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”

Zamawiający Gmina Jastków (Jastków, Lubelskie) prowadzi postępowanie „Dostawa sprzętu i urządzeń wspierających działania ratownicze, ewakuacyjne, medyczne i…”. Termin składania ofert upływa 8 września 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina JastkówJastków, Lubelskieopublikowano 31 sierpnia 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
8 września 2026, 10:00
4d 7h
Konkurencyjność
~3,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    31 sierpnia 2026

    Termin ofert: 8 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa sprzętu i urządzeń wspierających działania ratownicze, ewakuacyjne, medyczne i techniczne dla jednostek OSP, OC i Urzędu Gminy Jastków w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026, obejmująca m.in. agregaty, latarki, aparaty ochrony dróg oddechowych, pilarki, megafon i zbiornik na paliwo.

  • 2

    Zakresczęści dotyczącej pilarek wymagane są 2 sztuki pilarki do drewna, 2 sztuki pilarki ratowniczej i 4 sztuki przecinarki do stali i betonu, wszystkie jednego producenta.

  • 3

    ZakresZamówienie nie jest podzielone na części, nie obejmuje opcji i ma okres realizacji 1 miesiące.

Kontekst Atlasu

  • Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2025 r. wygrał Radtel Rafał Stachurski przy 3 ofertach.
  • Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 6,0 ofert na postępowanie przy 76 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Jastków

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431019744

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Chmielowa 3

1.5.2.)Miejscowość

Jastków

1.5.3.)Kod pocztowy

21-002

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 81 50 20 425

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@ugjastkow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jastkow.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sprzętu i urządzeń wspierających działania ratownicze, ewakuacyjne, medyczne i techniczne w ramach „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-71eeb92a-d2ea-418b-aa73-6314ac2256b0

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00414151

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00049058/11/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.6 Dostawa sprzętu i urządzeń wspierających działania ratownicze, ewakuacyjne, medyczne i techniczne w ramach „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-71eeb92a-d2ea-418b-aa73-6314ac2256b0

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między
Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy
e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. Wykonawca zamierzający wziąć
udział w postępowaniu o udzielenie
zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na
temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-
Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl/pl/regulamin/#regulamin-serwisu
oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
2. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia
ani logowania do Platformy e-Zamówienia.
3. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści
zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowania) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa
Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych
dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub
konkursie.
4. Dokumenty elektroniczne, o których mowa w § 2 ust. 1 rozporządzenia , o którym mowa w pkt 11.6 SWZ, sporządza się w postaci
elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie
Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej
oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych (Zamawiający
dopuszcza także format RAR) i przekazuje się jako załączniki. W przypadku formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp,
ww. regulacje nie będą miały bezpośredniego zastosowania.
5. Informacje, oświadczenia lub dokumenty, inne niż wymienione w § 2 ust. 1 rozporządzenia, o którym mowa w pkt 11.6 SWZ,
przekazywane w postępowaniu sporządza się w postaci elektronicznej:
a) w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności
(Zamawiający dopuszcza także format RAR) z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych (i przekazuje się jako załącznik),
lub
b) jako tekst wpisany bezpośrednio do wiadomości przekazywanej przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (np. w treści
wiadomości e-mail lub w treści „Formularza do komunikacji”).
6. Jeżeli dokumenty elektroniczne, przekazywane przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zawierają informacje stanowiące
tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U.
z 2022 r. poz. 1233 ze zm.), wykonawca, w celu utrzymania w poufności tych informacji, przekazuje je w wydzielonym i odpowiednio
oznaczonym pliku, wraz z jednoczesnym zaznaczeniem w nazwie pliku „Dokument stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa”.
7. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert (sposób składania ofert opisano w rozdziale 13 SWZ) odbywa się
drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze”(„Formularze do
komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień,
zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej
wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”).
8. Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy”
na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji”
służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta
uproszczonego na Platformie e-Zamówienia.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsca do wpisywania teksu, dalsze informacje zamieszczono w rozdziale 11 SWZ.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:
 administratorem danych osobowych jest Wójt Gminy Jastków Panieńszczyzna,
ul. Chmielowa 3, 21-002 Jastków tel. 81 502 04 25
 inspektorem ochrony danych osobowych jest Pan Łukasz Czarnomski, Panieńszczyzna, ul. Chmielowa 3, 21-002 Jastków tel. 81 502 01 41, e-mail: iod@jastkow.pl
 dane osobowe Wykonawcy przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. cRODO w celu związanym z niniejszym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie podstawowym;
 odbiorcami danych osobowych Wykonawcy będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, dalej „ustawa Pzp”;
 dane osobowe Wykonawcy będą przechowywane, przez okres niezbędny do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, a w stosunku do danych osobowych wskazanych przez Wykonawcę, którego oferta została wybrana - przez okres trwania umowy o zamówienie, ale nie krócej niż 4 lata, od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego oraz do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń wynikających z umowy. Ponadto dane osobowe będą przechowywane przez okres archiwizacji dokumentów wynikający z przepisów powszechnie obowiązujących oraz przepisów wewnętrznych Administratora Danych.
 obowiązek podania przez Wykonawcę danych osobowych bezpośrednio go dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
 w odniesieniu do danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;
 Wykonawca posiada:
− na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych dotyczących Wykonawcy;
− na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania danych osobowych *;
− na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO **;
− prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy Wykonawca uzna, że przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO;
 Wykonawcy nie przysługuje:
− w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
− prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
− na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
______________________
* Wyjaśnienie: skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników.
** Wyjaśnienie: prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

IN.271.24.2026.CT

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa sprzętu i urządzeń wspierających działania ratownicze, ewakuacyjne, medyczne i techniczne dla jednostek OSP, OC i Urzędu Gminy Jastków w ramach „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026” – edycja 2026 rok:

- Dostawa agregatu prądotwórczego – 1 fazowego na potrzeby Ochotniczych Straży Pożarnych
Przedmiotem zamówienia jest zakup mobilnego, przenośnego, inwentorowego, 1 - fazowego agregatu prądotwórczego zaprojektowanego i służącego do dostarczeniu energii elektrycznej do miejsc, gdzie dostęp do niej jest utrudniony bądź niemożliwy.
- Dostawa agregatu prądotwórczego – 3 fazowego na potrzeby Ochotniczych Straży Pożarnych
Przedmiotem zamówienia jest zakup mobilnego, przenośnego, 3 - fazowego agregatu prądotwórczego zaprojektowanego i służącego do dostarczeniu energii elektrycznej do miejsc, gdzie dostęp do niej jest utrudniony bądź niemożliwy.
- Dostawa latarek akumulatorowych na potrzeby Ochotniczych Straży Pożarnych
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych, wolnych od wad fizycznych i prawnych, latarek strażackich o konstrukcji kątowej, przeznaczonych do stosowania podczas działań ratowniczo-gaśniczych.
- Dostawa Aparatu ochrony dróg oddechowych z czujnikiem bezruchu na potrzeby Ochotniczych Straży Pożarnych
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych, wolnych od wad fizycznych i prawnych, kompletnych nadciśnieniowych aparatów powietrznych butlowych (ochrony dróg oddechowych) wyposażonych w sygnalizator (czujnik) bezruchu, przeznaczonych do stosowania przez jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej podczas działań ratowniczo-gaśniczych.
- Dostawa zapasowych butli do Aparatów ochrony dróg oddechowych
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych, wolnych od wad fizycznych i prawnych, zapasowych butli kompozytowych na sprężone powietrze wraz z zaworami, przeznaczonych do stosowania z nadciśnieniowymi aparatami ochrony dróg oddechowych wykorzystywanymi w działaniach ratowniczo-gaśniczych Ochotniczej Straży Pożarnej.
- Dostawa najaśnic akumulatorowych na potrzeby Ochotniczych Straży Pożarnych
Przedmiotem zamówienia jest dostawa mobilnych, przenośnych najaśnic akumulatorowych, zaprojektowanych do tworzenia przenośnych źródeł światła w różnych sytuacjach i warunkach atmosferycznych.
- Dostawa pilarek dla Ochotniczych Straży Pożarnych
Przedmiotem zamówienia jest zakup 2 sztuk pilarki do drewna, 2 sztuk pilarki ratowniczej, 4 sztuk przecinarki do stali i betonu. Wszystkie urządzenia jednego producenta. W zestawie powinny znajdować się narzędzia do wymiany łańcucha/tarczy i regulacji (nie dotyczy, jeśli te czynności nie wymagają narzędzi).
- Dostawa Megafonu na potrzeby OC
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, wolnego od wad fizycznych, przenośnego megafonu ręcznego o dużej mocy, wyposażonego w rejestrator dźwięku, odtwarzacz multimedialny oraz dedykowany akumulator zasilający. Urządzenie przeznaczone jest do prowadzenia akcji informacyjnych, zabezpieczeń, ewakuacji, kierowania ruchem oraz działań z zakresu Obrony Cywilnej i zadań statutowych Ochotniczej Straży Pożarnej.
- Dostawa mobilnego zbiornika na paliwo
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, wolnego od wad fizycznych i prawnych, mobilnego zbiornika na paliwo wyposażonego w elektryczny układ pompowo-dozujący, przeznaczonego do bezpiecznego transportu, przechowywania oraz dystrybucji benzyny lub oleju napędowego bezpośrednio w miejscu pracy maszyn i urządzeń spalinowych.

4.2.6.)Główny kod CPV

31120000-3 - Generatory

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

31121000-0 - Zestawy prądnicowe

31121100-1 - Generatory z silnikami o zapłonie samoczynnym

31521320-3 - Latarki

35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa

35111100-6 - Respiratory strażackie

31521330-6 - Przenośne lampy elektryczne na akumulatory

31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne

42650000-7 - Pneumatyczne lub silnikowe narzędzia ręczne

43812000-8 - Piły

43830000-0 - Narzędzia ręczne z napędem mechanicznym

32343200-1 - Megafony

44611410-3 - Zbiorniki do przechowywania oleju

44611000-6 - Zbiorniki

34133110-2 - Cysterny na paliwo

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

1 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100,00

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku, wykonawcy ustanawiają
pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i
zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia oświadczenie, o których mowa w pkt. 8.1
SWZ składa z ofertą każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
3. Jeżeli została wybrana oferta wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, zamawiający może
żądać przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego kopii umowy regulującej współpracę tych wykonawców.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zamawiający przewiduje możliwości wprowadzenia zmian do zawartej umowy na podstawie art. 454-455 ustawy oraz postanowień Projektu umowy.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-08 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Wykonawca składa ofertę za pomocą Platformy e-Zamówienia dostępnej pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-08 11:00

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-07

Sekcja 9

Pozostałe informacje

  1. 1.
    Na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania
    wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wyklucza się:
    - wykonawcę wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014 albo
    wpisanego na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w
    art. 1 pkt 3 ustawy;
    - wykonawcę, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu
    pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i
    rozporządzeniu 269/2014 albo wpisana na listę lub będąca takim beneficjentem rzeczywistym od dnia 24 lutego 2022 r., o
    ile została wpisana na listę na podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym
    mowa w art. 1 pkt 3 ustawy;
    - wykonawcę, którego jednostką dominującą w rozumieniu art. 3 ust. 1 pkt 37 ustawy z dnia 29 września 1994 r. o
    rachunkowości, jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu 765/2006 i rozporządzeniu 269/2014
    albo wpisany na listę lub będący taką jednostką dominującą od dnia 24 lutego 2022 r., o ile został wpisany na listę na
    podstawie decyzji w sprawie wpisu na listę rozstrzygającej o zastosowaniu środka, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ustawy.
  2. 2.
    Wykonawca do oferty dołącza oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu (wg wymogów Załącznika nr 3 do SWZ)

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Historia

Poprzednie edycje tego zamówienia

To zamówienie wraca cyklicznie. Zobacz wcześniejszych zwycięzców, kwalifikowane wartości rozstrzygnięć i poziom konkurencji.

  1. 2026wygrał(a): Radtel Rafał Stachurski263 tys. zł3 ofertywynik →
  2. 2025wygrał(a): SWIMER Sp. z o.o. Sp. K.155 tys. zł4 ofertywynik →

Dopasowanie automatyczne: ten sam zamawiający i zbieżne tokeny tytułu postępowania. Każda część rozstrzygnięcia jest liczona raz (wartość umowy, a przy jej braku cena zwycięska); całe ogłoszenie jest fallbackiem tylko dla starszego wyniku bez zapisu części. Kwota nie jest przypisana widocznemu wykonawcy.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 08.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Gmina Jastków prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jastków.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31120000-3 (Generatory). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.