Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
567 000 zł
Umowa zawarta
4 grudnia 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 567 000 zł – 706 320 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności20%Aspekt ekologiczny - liczba pojazdów ekologicznych20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Gręboszów w 2026 roku

Zamawiający Gmina Gręboszów (Gręboszów, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych…”, wybierając ofertę wykonawcy Conteko Sp. z o.o. Wartość umowy: 567 000 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina GręboszówGręboszów, Małopolskie (powiat Dąbrowski →)opublikowano 5 grudnia 2025
Wartość umowy
567 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 października 2025

    Termin ofert: 5 listopada 2025 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    05 grudnia 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Conteko Sp. z o.o. (Radłów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 567 000,00 zł (umowę zawarto 4 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 567 000,00 zł do 706 320,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA GRĘBOSZÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851660832

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Gręboszów

1.5.2.)Miejscowość

Gręboszów

1.5.3.)Kod pocztowy

33-260

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.5.7.)Numer telefonu

146416002 wew. 23

1.5.8.)Numer faksu

146416053

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@greboszow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.greboszow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1198135

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Gręboszów w 2026 roku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-adb9de1e-f825-409d-a74b-605a7304e3dd

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00579613

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00016211/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie Gminy Gręboszów w 2026 roku

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00491403

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RŚW.271.1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

672213,33 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na: odbieraniu, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Gręboszów oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Gręboszowie w 2026 r.

4.5.3.)Główny kod CPV

90510000-5 - Usuwanie i obróbka odpadów

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90513100-7 - Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych

90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

567000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

706320,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

567000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Conteko Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

852743767

7.3.3)Ulica

Woleńska 15

7.3.4)Miejscowość

Radłów

7.3.5)Kod pocztowy

33-130

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

567000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Gręboszów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gręboszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 567 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90510000-5 (Usuwanie i obróbka odpadów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Conteko Sp. z o.o. (Radłów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.