Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
841 400 zł
Umowa zawarta
17 listopada 2025
Okres realizacji
do 17 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 841 400 zł – 1 286 713 złodrzucone: 2
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa drogi gminnej nr 105161L od km rob. 0+000,00 do km rob.0+973,25 w miejscowości Kaniwola

Zamawiający Gmina Ludwin (Ludwin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa drogi gminnej nr 105161L od km rob. 0+000,00 do km rob.0+973,25 w miejscowości…”, wybierając ofertę wykonawcy ARPOL Arkadiusz Porzak. Wartość umowy: 841 400 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina LudwinLudwin, Lubelskie (powiat Łęczyński →)opublikowano 4 grudnia 2025
Wartość umowy
841 400 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ARPOL Arkadiusz Porzak (Ciecierzyn), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 841 400,26 zł (umowę zawarto 17 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 841 400,26 zł do 1 286 712,84 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 17 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail