Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
736 949 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Serwis i konserwacja urządzeń transportu bliskiego w obiektach Uniwersytetu Zielonogórskiego
    Wartość umowy
    548 304 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Serwis i konserwacja urządzeń transportu bliskiego w obiektach Uniwersytetu Zielonogórskiego
    Wartość umowy
    175 730 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Serwis i konserwacja urządzeń transportu bliskiego w obiektach Uniwersytetu Zielonogórskiego
    Wartość umowy
    12 915 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

SERWIS I KONSERWACJA URZĄDZEŃ TRANSPORTU BLISKIEGO W OBIEKTACH UNIWERSYTETU ZIELONOGÓRSKIEGO.

Zamawiający Uniwersytet Zielonogórski (Zielona Góra, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „SERWIS I KONSERWACJA URZĄDZEŃ TRANSPORTU BLISKIEGO W OBIEKTACH UNIWERSYTETU…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 736 949 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Uniwersytet ZielonogórskiZielona Góra, Lubuskieopublikowano 4 grudnia 2025
Łączna wartość umów
736 949 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~1,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 listopada 2025

    Termin ofert: 14 listopada 2025 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    04 grudnia 2025

    1 oferta3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Zakład Elektromechaniki Dźwigowej Remigiusz Prus (część 1); Kone Sp. z o.o. (część 2); Schindler Polska sp. z o.o. (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 736 949,16 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytet Zielonogórski

1.3.)Oddział zamawiającego

Biuro Zamówień Publicznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 977924147

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Licealna 9

1.5.2.)Miejscowość

Zielona Góra

1.5.3.)Kod pocztowy

65-417

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@uz.zgora.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.uz.zgora.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cd262d26-ef92-4d78-a4b1-1e520296fb05

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

SERWIS I KONSERWACJA URZĄDZEŃ TRANSPORTU BLISKIEGO
W OBIEKTACH UNIWERSYTETU ZIELONOGÓRSKIEGO.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cd262d26-ef92-4d78-a4b1-1e520296fb05

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00575975

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00664760/17/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.8 Serwis i konserwacja urządzeń dźwigowych do transportu osób a także urządzeń do transportu ładunku

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00511716

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RA-ZP.2611.54.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1: Serwis i konserwacja urządzeń transportu bliskiego w obiektach Uniwersytetu Zielonogórskiego.

4.5.3.)Główny kod CPV

50750000-7 - Usługi w zakresie konserwacji wind

4.5.5.)Wartość części

401016 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2: Serwis i konserwacja urządzeń transportu bliskiego w obiektach Uniwersytetu Zielonogórskiego.

4.5.3.)Główny kod CPV

50750000-7 - Usługi w zakresie konserwacji wind

4.5.5.)Wartość części

130536,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3: Serwis i konserwacja urządzeń transportu bliskiego w obiektach Uniwersytetu Zielonogórskiego.

4.5.3.)Główny kod CPV

50750000-7 - Usługi w zakresie konserwacji wind

4.5.5.)Wartość części

3600,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

548304,48 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

548304,48 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

548304,48 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Elektromechaniki Dźwigowej Remigiusz Prus

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9291436786

7.3.3)Ulica

ul. Zachodnia 33/9

7.3.4)Miejscowość

Zielona Góra

7.3.5)Kod pocztowy

65-552

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

548304,48 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

175729,68 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

175729,68 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

175729,68 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Kone Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5210534532

7.3.3)Ulica

ul. Poleczki 35

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-822

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

W zakresie Części 2 wykonanie 90% zamówienia zostanie powierzone Wykonawcy: Elektromechanika Dźwigowa Remigiusz Prus, ul. Zachodnia 33/9, 65-552 Zielona Góra

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

175729,68 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12915 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

12915 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12915 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Schindler Polska sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7810002069

7.3.3)Ulica

ul. Postępu 12A

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-676

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12915 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Zielonogórski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zielona Góra.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 736 949 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50750000-7 (Usługi w zakresie konserwacji wind). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Elektromechaniki Dźwigowej Remigiusz Prus (Zielona Góra). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.